معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی پروژه ها، مقالات و پایان نامه های دانشجویی و تحقیق و پژوهش های دانش آموزی در اکثر رشته ها می باشد، بیشتر پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
آرشیو موضوعی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

پروژه و تحقیق مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات

موضوع بندی : مهندسی کامپیوتر چهارشنبه 17 آبان 1396
گزارش کارآموزی در شرکت راه آهن رشته مهندسی کامپیوتر
گزارش کارآموزی در شرکت راه آهن رشته کامپیوتر در قالب فایل ورد 21 صفحه ای برای دانشجویان این رشته آماده سازی شده است. در این گزارش کارآموزی پس از تاریخچه مختصر در مورد شرکت راه آهن ایران به بررسی وظایف عمومی کارشناسان فناوری اطلاعات در آن شرکت پرداخته (مانند وضظایف کای، وظایف در حوزه اینترنت، شبکه، نرم افزار و ...) و در نهایت در مورد مقررات سیستم رزور بلیط توضیحاتی داده شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 3500 تومان
موضوع بندی : مهندسی کامپیوتر پنجشنبه 4 آبان 1396
مقاله آشنایی و آموزش مقدماتی کار با پایگاه داده اکسس
مقاله آماده با موضوع آشنایی و آموزش مقدماتی کار با پایگاه داده های اکسس در قالب فایل ورد 21 صفحه ای برای دانش جویان و دانش آموزان و علاقه مندان گردآوری شده است. در این تحقیق موضوعاتی همچون تعریف بانک اطلاعاتی، مزایای استفاده از بانکهای اطلاعاتی، اجزای تشکیل دهنده بانک اطلا عاتی، انواع رابطه ها، تعریف قانون معتبر سازی و ... مورد بررسی قرار گرفته است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 2500 تومان
موضوع بندی : مهندسی کامپیوتر پنجشنبه 4 آبان 1396
پاورپوینت امنیت سخت افزاری و نرم افزاری سوئیچینگ و مسیریابی
پاورپوینت با موضوع امنیت تجهیزات و پروتکلهای سوئیچینگ و مسیریابی در قالب فایل ppt با 35 صفحه برای دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات گردآوری شده است. در این پاورپوینت موضوعاتی همچون مدیریت کلمه عبور، غیر فعال کردن سرویس های بلااستفاده و ریسک پذیر، مقاوم سازی پروتکل SNMP، امنیت پروتکل STP، شبکه مجازی خصوصی، ترجمه آدرس شبکه(NAT)، امنیت در پروتکل ها و ... بررسی شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 5000 تومان
موضوع بندی : مهندسی کامپیوتر سه شنبه 2 آبان 1396
نمونه پروپوزال آماده رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار
نمونه پروپوزال مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با عنوان ارائه یک مدل مبتنی بر مزایده برای تخصیص بهینه منابع در محاسبات ابری در قالب دو فایل ورد 10 و 8 صفحه ای برای دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر مقطع کارشناسی ارشد آماده سازی شده است. این نمونه پروپوزال با استاندارد های موجود دانشگاه های ایران تهیه و تنظیم شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان
موضوع بندی : مهندسی کامپیوتر سه شنبه 2 آبان 1396
پاورپوینت با موضوع وب کاوی، انواع و کاربردهای آن
پاورپوینت با موضوع وب کاوی یا web mining در قالب فایل ppt با 28 صفحه برای دانشجویان رشته کامپیوتر و فناوری اطلات گردآوری شده است. در این پاورپوینت موضوعاتی همچون مشکلات کاربران در استفاده از وب، مراحل وب کاوی، وب کاوی و داده کاوی، انواع وب کاوی، انواع الگوریتم های وب کاوی، کاربردهای وب کاوی و ... مورد بررسی قرار گرفته است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان
موضوع بندی : مهندسی کامپیوتر دوشنبه 24 مهر 1396
پروژه مهندسی نرم افزار مکانیزه سازی سیستم داروخانه
پروژه آماده مهندسی نرم افزار کامل uml با عنوان مکانیزه سازی سیستم داروخانه (سیستم دریافت نسخه و تحویل دارو) برای دانشجویان رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات آماده سازی شده است. این پروژه شامل محتویاتی همچون فایل پاورپوینت جهت ارائه پروژه، فایل های ورد مربوط به دیاگرام متن، نمودار های فعالیت، نمودارهای توالی و سناریو های پروژه و همچنین فایل mdl خروجی نرم افزار رشنال روز می باشد.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 10000 تومان
موضوع بندی : مهندسی کامپیوتر شنبه 22 مهر 1396
مقاله با موضوع بررسی و شناخت ویروسهای کامپیوتری و انواع آن
مقاله با موضوع بررسی رفتار و ساختار ویروسهای کامپیوتری در قالب فایل ورد 28 صفحه ای برای دانشجویان رشته کامپیوتر و علاقه مندان گردآوری شده است. این مقاله شامل 5 فصل با سرفصل های زیر می باشد: آشنایی با برنامه های مخرب و مفهوم ویروس، آشنایی با انواع ویروسها، تشخیص ویروسی شدن سیستم، مقابله با ویروسی شدن سیستم، عملکرد چند ویروس

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 5000 تومان
موضوع بندی : مهندسی کامپیوتر جمعه 21 مهر 1396
پاورپوینت آشنایی مقدماتی با کد نویسی در نرم افزار لاتک
پاورپوینت با موضوع آشنایی مقدماتی با کد نویسی در نرم افزار latex در قالب فایل ppt با 36 صفحه به همراه سه کتاب منبع اصلی درباره این نرم افزار (دو کتاب زبان فارسی و یک کتاب زبان انگلیسی) و فایل های نمونه مثال حل شده از نرم افزار لی تک، گردآوری شده است. در این پاورپوینت به نحوه دستور نویسی در محیط لاتک یا لی تک آشنا خواهید شد.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 6000 تومان
موضوع بندی : مهندسی کامپیوتر چهارشنبه 12 مهر 1396
تحقیق به همراه پاورپوینت در مورد اینترنت ماهواره ای
مقاله آماده با عنوان اینترنت ماهواره ای در قالب فایل ورد 18 صفحه ای به همراه پاورپوینت 16 صفحه ای برای دانشجویان و هنرجویان رشته کامپیوتر گردآوری شده است. در این مقاله به موضوعاتی همچون آشنایی با اینترنت ماهواره ای و روش کار آن، ابزارهای مورد نیاز اینترنت ماهواره ای، تقسیم بندی اینترنت ماهواره ای، نکات قوت و ضعف اینترنت افلاین پرداخته شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان
موضوع بندی : مهندسی کامپیوتر چهارشنبه 12 مهر 1396
مقاله با موضوع مقدمه ای بر سیستم های خبره
مقاله تحقیقاتی آماده با موضوع مقدمه ای بر سیستم های خبره در قالب فایل ورد 37 صفحه ای برای دانشجویان رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات گردآوری شده است. این مقاله پیرامون سیستم های خبره کامپیوتری که یکی از شاخه های هوش مصنوعی می باشد بحث و گفتگو می کند. هوش مصنوعی شامل چندین زیر مجموعه است. زیر مجموعه سیستمهای خبره یکی از موفق ترین راه حلهای تقریبی برای مسائل کلاسیک هوش مصنوعی است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان