معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی پروژه ها، مقالات و پایان نامه های دانشجویی و تحقیق و پژوهش های دانش آموزی در اکثر رشته ها می باشد، بیشتر پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
آرشیو موضوعی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

برنامه های زبان سی و سی پلاس پلاس

موضوع بندی : سی پلاس پلاس شنبه 6 آذر 1395
دانلود برنامه پیاده سازی client server با پروتکل TCP در ویندوز
پروژه برنامه نویسی با عنوان پیاده سازی کلاینت سرور client-server با پروتکل TCP در سیستم عامل ویندوز مربوط به درس شبکه های کامپیوتری که شامل یک فایل word تحت عنوان مشخصات توابع شبکه و همچنین دو برنامه با فرمت cpp طراحی و کد نویسی شده است

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 15000 تومان
موضوع بندی : سی پلاس پلاس یکشنبه 30 خرداد 1395
برنامه ماشین حساب اعداد خیلی بزرگ در سی پلاس پلاس
برنامه ماشین حساب اعداد خیلی بزرگ با استفاده از آرایه ها در سی پلاس پلاس با قابلیت چهار عمل اصلی ابتدا با چاپ پیغامی در خروجی یک عدد بزرگ را از کاربر دریافت می کند و سپس از کاربر می خواهد تا عملوند مورد نظر را وارد کند (+ - * %) و در انتها عدد دوم را دریافت می کند و پس از انجام محاسبه مورد نظر روی اعداد و بدست آوردن نتیجه اقدام به چاپ عدد حاصل می کند.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 15000 تومان
موضوع بندی : سی پلاس پلاس یکشنبه 26 اردیبهشت 1395
سورس برنامه مثلث خیام پاسکال در سی پلاس پلاس
مثلث خیام یا مثلث خیام پاسکال به آرایش مثلث‌ شکل ضرایب بسط دو جمله‌ ای گویند. برنامه زیر ایتدا یک عدد (کمتر از 34) از ورودی دریافت می کند و سپس مثلث خیام پاسکال را به آن تعداد ردیف در خروجی چاپ می کند. سورس کد مثلث خیام پاسکال به زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس نوشته شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 2000 تومان
موضوع بندی : سی پلاس پلاس یکشنبه 26 اردیبهشت 1395
برنامه درج ویرایش و حذف در فایل سی پلاس پلاس
این برنامه که به زبان سی پلاس پلاس نوشته شده است می تواند اطلاعات یک دانشجو را دریافت و در فایلی ذخیره و سپس آن اطلاعات را مشاهده یا حذف کند. کاربر با انتخاب عدد مربوط به هر گزینه به ترتیب اعمال درج مشخصات دانشجوی جدید، ویرایش اطلاعات دانشجو، حذف اطلاعات یک دانشجویی خاص و در نهایت مشاهده کلی لیست اسامی دانشجویان را انجام دهد.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 25000 تومان
موضوع بندی : سی پلاس پلاس یکشنبه 26 اردیبهشت 1395
بررسی انعکاسی و متعدی بودن یک ماتریس مجاورت
برنامه به زبان سی پلاس پلاس که پس از دریافت عناصر یک ماتریس مجاورت از کاربر (عناصر صفر یا یک) بررسی می کند که ماتریس موردن نظر انعکاسی است ماتریس پادمتقارن است و یا ماتریس مورد نظر متعدی است یا نه؟ و نتیجه را در خروجی نمایش می دهد.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 10000 تومان
موضوع بندی : سی پلاس پلاس یکشنبه 26 اردیبهشت 1395
برنامه مرتب سازی حبابی در سی پلاس پلاس
این برنامه که به زبان سی پلاس پلاس نوشته شده است، ابتدا 10 عدد را به ترتیب از کاربر گرفته و داخل عناصر آرایه قرار می دهد و بعد از مرتب سازی اعداد به روش حبابی (bubble sort) آن ها را هم به صورت صعودی و هم نزولی به کاربر نمایش می دهد.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 5000 تومان