معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی پروژه ها، مقالات و پایان نامه های دانشجویی و تحقیق و پژوهش های دانش آموزی در اکثر رشته ها می باشد، بیشتر پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
آرشیو موضوعی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

پروژه های پایگاه داده

موضوع بندی : پایگاه داده جمعه 21 خرداد 1395
پروژه پایگاه داده سازمان ورزش به همراه کوئری
پروژه آزمایشگاه پایگاه داده سازمان ورزش در sql server 2008 R2 طراحی و آماده سازی شده است. این پروژه شامل 5 جدول (کارمندان، ورزشگاه، ورزشکاران، اخبار و رشته های ورزشی) به همراه محتوا می باشد، علاوه بر آن برای پروژه 30 کوئری از پرکاربرد ترین کوئری های مورد استفاده در پایگاه داده ها آماده شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 20000 تومان
موضوع بندی : پایگاه داده یکشنبه 26 اردیبهشت 1395
پروژه پایگاه داده سیستم دانشگاه در sql server
پروژه پایگاه داده سیستم دانشگاه که شامل 5 جدول با عناوین کارکنان،اساتید، دانشجویان، حفاظت دانشگاه و جدول واحد های ارائه شده می باشد که هر جدول با چندین سطر محتوا پر شده است، این پایگاه داده برای ثبت نام ترمی دانشگاه و دروس ارائه شده و کلا برای یک سیستم جامع دانشگاهی مناسب می باشد.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 15000 تومان
موضوع بندی : پایگاه داده یکشنبه 26 اردیبهشت 1395
پروژه پایگاه داده مدیریت راه آهن به همراه کوری
پروژه مدیریت و صدور بیلیط در راه آهن قطار که برای درس آزمایشگاه پایگاه داده طراحی شده است، شامل یک فایل دیتابیس با پسوند mdf که در sql server طراحی شده است و حاوی 5 جداول می باشد، علاوه بر آن بیش از 33 کوری از دستورات ابتدایی و پیشرفته sql server برای این پایگاه داده گردآوری شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 25000 تومان