معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی پروژه ها، مقالات و پایان نامه های دانشجویی و تحقیق و پژوهش های دانش آموزی در اکثر رشته ها می باشد، بیشتر پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
آرشیو موضوعی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

مقالات و پروژه های رشته حسابداری

موضوع بندی : حسابداری سه شنبه 30 آذر 1395
دانلود مقاله جامع و کامل حسابداری منابع انسانی
مقاله آماده با عنوان حسابداری منابع انسانی در قالب فایل ورد 19 صفحه ای برای دانشجویان و هنرجویان رشته حسابداری آماده شده است. با توجه به نیاز مدیریت به اطلاعات برای تصمیم گیری، حسابداری منابع انسانی (human resource accounting) اطلاعاتی فراهم می آورد كه مدیران هر چه بهتر و مفیدتر بتوانند از منابع انسانی تحت اختیارشان استفاده كنند

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان
موضوع بندی : حسابداری سه شنبه 2 شهریور 1395
پروژه حسابداری بررسی سیستم حقوق و دستمزد شرکت پاژ پارس
پروژه پایان نامه رشته حسابداری مالی در مقطع کارشناسی با عنوان بررسی سیستم حقوق و دستمزد شرکت بسته بندی پاژ پارس در قالب فایل ورد 52 صفحه ای آماده شده است. در این پایان نامه پس از بررسی تاریخچه شرکت بسته بندی پاژ پارس به برسی مفاهیمی همچون کارگر، کارفرما، کارگاه، قرارداد و ... و در نهایت به بررسی سیستم حقوق و دستمزد شرکت مربوطه و کارکنان آن پرداخته است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 5000 تومان
موضوع بندی : حسابداری سه شنبه 2 شهریور 1395
دانلود فایل پایان نامه حسابداری با عنوان انبارداری شرکت داروپخش
پروژه و پایان نامه رشته حسابداری با عنوان انبارداری شرکت داروپخش در قالب فایل ورد 58 صفحه ای در 5 فصل برای دانشجویان رشته حسابداری در مقطع کارشناسی و ارشد آماده ارائه می باشد. در این پاین نامه ابتدا به معرفی شرکت و پرسنل و تاریخچه آن سپس ویژگی ها و خصوصیات یک انبار استاندارد تشریح شده است و در ادامه به سیستم انبارداری شرکت داروپخش پرداخته شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 5000 تومان