معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی پروژه ها، مقالات و پایان نامه های دانشجویی و تحقیق و پژوهش های دانش آموزی در اکثر رشته ها می باشد، بیشتر پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
آرشیو موضوعی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

مقالات و پروژه های رشته مدیریت

موضوع بندی : مدیریت دوشنبه 15 آذر 1395
دانلود رایگان مقاله و تحقیق با عنوان مدیریت
مقاله با عنوان مدیریت در 7 صفحه با قالب فایل ورد به صورت کاملا رایگان آماده دانلود می باشد.تعریف مدیریت : تاکنون، تعاریف متعددی برای مدیریت، ارائه شده است. برخی از مهمترین تعاریفی که ارایه شده، به قرار زیر است:هنر انجام امور به وسیله دیگران، فرآیندی که طی آن تصمیم گیری در سازمان ها صورت می پذیرد

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 0 تومان
موضوع بندی : مدیریت شنبه 6 آذر 1395
دانلود تحقیق و مقاله با عنوان مدیریت عملیات
مدیریت عملیات (Operations management)، حوزه ای از مدیریت در ارتباط با طراحی و مدیریت محصولات، فرآیندها، خدمات و زنجیره تامین است. هدف آن دستیابی، توسعه و استفاده از منابع و مواد اولیه، به منظور دستیابی به کالاها یا خدمات موردنیاز مشتریان یک کسب و کار است

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 1500 تومان
موضوع بندی : مدیریت پنجشنبه 4 آذر 1395
دانلود تحقیق با عنوان نقطه سر به سر در مدیریت تولید
به طور کلی نقطه ی سر به سر (break even point) نقطه ای است که در آن درآمدها با هزینه ها برابر است و این نقطه نشان می دهد که یک سرمایه گذاری چه زمانی می تواند به سود برسد. نقطه ی سر به سر را می توان به صورت برابری فروش و هزینه یا برابری ورودی ها و خروجی ها بیان کرد که همگی یک معنا دارند و به هر شکل در نقطه ی سر به سر نه سودی وجود دارد و نه زیانی.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 3000 تومان
موضوع بندی : مدیریت جمعه 29 مرداد 1395
گزارش کارآموزی کنترل کیفی خط تولید آبلیمو رشته مدیریت صنعتی
گزارش کارآموزی کنترل کیفی خط تولید آبلیمو در شرکت یک و یک (سیبستان) برای رشته مدیریت صنعتی در 20 صفحه آماده ارائه می باشد. با توجه به الگوی کلی و رویکرد بهبود کیفیت در کارخانه تولیدی که بر مبنای شناسایی مشکلات و آسیب ها استوار شده است از طریق تعیین شاخص ها و موضوعات کلیدی با هدف شفاف سازی، در یک نگاه کلی از وضعیت موجود کارخانه بر پایه سیستم کاری تصویر برداری اولیه صورت می گیرد.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 7000 تومان
موضوع بندی : مدیریت جمعه 29 مرداد 1395
مقاله عوامل موثر در ارتقاء و بهره وری نیروی انسانی مدیریت صنعتی
مقاله و پایان نامه با عنوان عوامل موثر در ارتقاء و بهره وری نیروی انسانی در بخش صنعت (کارخانجات خودرو سازی) برای رشته دانشگاهی مدیریت صنعتی در قالب فایل ورد 69 صفحه ای با ساختار استاندارد مقاله های علمی دانشگاهی (فهرست بندی، بیان کلی مسئله، اهداف و اهمیت پژوهش، پرسشنامه ها، نتیجه گیری و ارائه پیشنهاد و ...)

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 10000 تومان