معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی پروژه ها، مقالات و پایان نامه های دانشجویی و تحقیق و پژوهش های دانش آموزی در اکثر رشته ها می باشد، تعدادی از پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
آرشیو موضوعی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

تحقیق، مقالات و پایان نامه های رشته اقتصاد - صفحه دوم

موضوع بندی : اقتصاد چهارشنبه 22 شهریور 1396
اثرات توسعه بخش توریسم بر رشد اقتصادی کشورهای دی هشت
پایان نامه با موضوع بررسی اثرات توسعه بخش توریسم بر رشد اقتصادی کشورهای D8 در قالب فایل ورد 129 صفحه ای برای دانشجویان رشته علوم اقتصادی در مقطع کارشناسی ارشد آماده شده است. این پایان نامه با قالب استاندارد دانشگاهی در 5 فصل کامل به همراه چکیده، مقدمه، فهرست مطالب و اشکال، نتیجه گیری و منابع گردآوری شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 15000 تومان
موضوع بندی : اقتصاد یکشنبه 29 مرداد 1396
پاورپوینت آماده دانلود با موضوع نفت و اقتصاد
این پاورپوینت با موضوع نفت و اقتصاد در قالب فایل ppt بیست و پنج صفحه ای برای دانشجویان رشته اقتصاد آماده سازی شده است. در این پاورپوینت موضوعاتی همچون تاریخچه نفت خام، شوک نفتی، انواع نفت خام، بررسی قیمت نفت، صادرات و واردات نفت خام، علل افزایش قیمت نفت مورد بررسی قرار گرفته است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 3000 تومان
موضوع بندی : اقتصاد یکشنبه 29 مرداد 1396
پاورپوینت آماده با موضوع جمعیت و ساختار اجتماعی
پاورپوینت آماده شده با موضوع جمعیت و ساختار اجتماعی و تاثیر آن بر اقتصاد ایران در قالب فایل ppt به تعداد 30 صفحه برای دانشجویان رشته اقتصاد، آمار و جامعه شناسی گردآوری شده است. در این پاورپوینت مباحثی همچون جمعیت و ساختار اجتماعی، آموزش و بهداشت، شهرنشینی، طبقات اجتماعی و .. مورد بررسی قرار می گیرد.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان
موضوع بندی : اقتصاد یکشنبه 29 مرداد 1396
مقاله و پاورپوینت بازار ارز و ارزش خارجی پول ملی ایران
مقاله با عنوان بازار ارز و ارزش خارجی پول ملی در قالب فایل ورد قابل ویرایش 25 صفحه ای برای دانشجویان رشته اقتصاد گردآوری شده است. همچنین این پروژه فایل پاورپونت 15 صفحه ای نیز دارد. در این مقاله ابتدا تعاریفی همچون نرخ ارز، نظام ارزی ایران، ارزش پول ملی و بازار ارز بررسی و سپس به نوسانات نرخ ارز و نقش بانک ها و دولتها در بازار ارز پرداخته شده است

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 7000 تومان
شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی