معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی پروژه ها، مقالات و پایان نامه های دانشجویی و تحقیق و پژوهش های دانش آموزی در اکثر رشته ها می باشد، تعدادی از پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
آرشیو موضوعی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

تحقیق، مقالات و پایان نامه های رشته اقتصاد

موضوع بندی : اقتصاد دوشنبه 4 تیر 1397
دانلود پاورپوینت آماده با موضوع بازاریابی بنادر رشته اقتصاد
پاورپوینت آماده با موضوع بازاریابی بنادر در قالب فایل 19 صفحه برای دانشجویان رشته مدیریت بازرگانی و اقتصاد گردآوری شده است. در این پاورپوینت درباره موضوعاتی همچون تجزیه و تحلیل وظایف و کارکردهای مربوط به بازاریابی در بنادر، تعریف استراتژی بازاریابی، انتخاب مناسب ترین ابزار بازاریابی، جمع آوری اطلاعات بمنظور تشخیص موقعیت بندر و ... بررسی شده است

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 3500 تومان
موضوع بندی : اقتصاد یکشنبه 13 خرداد 1397
دانلود پاورپوینت آماده آموزشی با موضوع اقتصاد بهداشت
پاورپوینت آماده با موضوع اقتصاد بهداشت با 72 صفحه برای دانشجویان رشته اقتصاد و علاقه مندان گردآوری شده است. در این پاورپوینت مباحثی همچون تاریخچه اقتصاد بهداشت، اهداف اقتصاد بهداشت، تولید در بخش بهداشت و درمان، هزینه سالیانه، تحلیل هزینه ها در بخش بهداشت، بهره دهی و اثر بخشی در بهداشت مورد بررسی و آموزش قرار گرفته است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان
موضوع بندی : اقتصاد چهارشنبه 10 آبان 1396
پاورپوینت آماده با موضوع ارزش افزوده اقتصادی
پاورپوینت با موضوع ارزش افزوده اقتصادی EVA در قالب فایل ppt با 40 صفحه برای دانشجویان رشته اقتصاد و علاقه مندان گردآوری شده است. در این پاورپوینت مباحثی همچون مفهوم ارزش افزوده اقتصادی (EVA)، تاریخچه ارزش افزوده اقتصادی، معیارهای ارزیابی عملکرد، روشهای محاسبه EVA، مزایای استفاده از ارزش افزوده اقتصادی، ارزش افزوده بازار MVA و ... مورد بررسی قرار گرفته است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان
موضوع بندی : اقتصاد شنبه 22 مهر 1396
مقاله آماده تأثیر تجارت الکترونیکی بر متغیرهای کلان اقتصادی
مقاله با موضوع تأثیر تجارت الکترونیکی بر متغیرهای کلان اقتصادی در قالب فایل ورد 33 صفحه ای برای دانشجویان رشته اقتصاد گردآوری شده است. در پژوهش حاضر، تأثیر کلان اقتصادی توسعه تجارت الکترونیکی در ایران بر رشد تولید ناخالص داخلی (GDP)، رشد بهره وری کل، رشد بهره وری نیروی کار، بیکاری، تورم، سرمایه گذاری، بودجه دولت، متغیرهای پولی صادرات، واردات و توسعه و رفاه اقتصادی بررسی می شود.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان
موضوع بندی : اقتصاد شنبه 22 مهر 1396
مقاله با عنوان بازاریابی شبکه ای یا بازاریابی چند سطحی
مقاله با عنوان بازاریابی شبکه ای یا بازاریابی چند سطحی در قالب فایل ورد 45 صفحه ای برای دانشجویان رشته اقتصاد و علاقه مندان گردآوری شده است. در این مقاله network marketing مباحث زیر مورد بررسی قرار گرفته است: تاریخچه بازاریابی شبکه ای، بازاریابی هرمی، بازاریابی چند سطحی یا MLM، بازاریابی شبکه ای در مقابل بازاریابی وابسته و ...

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 3000 تومان
موضوع بندی : اقتصاد شنبه 15 مهر 1396
مقاله تحقیقاتی با موضوع پولشویی و تاثیر آن بر اقتصاد
مقاله تحقیقاتی با موضوع پولشویی و اثرات آن بر اقتصاد در قالب فایل ورد 38 صفحه ای برای دانشجویان رشته اقتصاد و حسابداری گردآوری شده است. در این مقاله مباحثی همچون تعریف، تاریخچه و انواع پولشویی، پولشویی و اثرات آن بر اقتصاد، پولشویی در افغانستان، فساد اداری، راهکارهای مبارزه با پولشویی و ... مورد بررسی قرار گرفته است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان
موضوع بندی : اقتصاد شنبه 15 مهر 1396
مقاله تحقیقاتی با موضوع مالیات و انواع آن در ایران
مقاله تحقیقاتی آماده در مورد مالیات و انواع آن در قالب فایل ورد 46 صفحه ای برای دانشجویان رشته اقتصاد و حقوق و علاقه مندان به آشنایی مباحث مالیاتی و نحوه محاسبه آن در ایران گرداوری شده است. در این مقاله پیرامون انواع مالیات از جمله مالیات بر ارزش افزوده، مالیات بر درآمد و همچنین قوانین مالیات مستقیم و فرار مالیاتی و علل ناکارآمدی نظام مالیاتی ایران بحث و گفتگو شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان
موضوع بندی : اقتصاد جمعه 7 مهر 1396
پروژه تحقیقاتی بررسی وضعیت بانکهای خصوصی در ایران
پروژه تحقیقاتی با عنوان بررسی وضعیت بانکهای خصوصی در ایران در قالب فایل ورد 76 صفحه ای برای دانشجویان رشته اقتصاد و حسابداری گردآوری شده است. در این مقاله در مورد بانکداری و وضعیت آن در ایران، بررسی جنبه های گوناگون خصوصی سازی و فرایند آن، روشهای خصوصی سازی، مشکلات و موانع خصوصی سازی و ... پرداخته شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان
موضوع بندی : اقتصاد یکشنبه 2 مهر 1396
دانلود مقاله و پاورپوینت آماده اقتصاد امریکا در 15 سال اخیر
مقاله با عنوان اقتصاد امریکا در 15 سال اخیر در قالب فایل ورد 38 صفحه ای و فایل پاورپوینت 29 صفحه ای برای دانشجویان رشته اقتصاد و علاقه مندان گردآوری شده است. این مقاله مباحثی همچون بخش های گوناگون اقتصاد امریکا، شاخص های اقتصادی امریکا، حادثه 11 سپتامبر و تاثیر آن در اقتصاد امریکا، بحران مسکن آمریکا، طرح نجات، ریسک های اقتصادی امریکا و ... را تحت پوشش قرار داده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 9000 تومان
موضوع بندی : اقتصاد شنبه 1 مهر 1396
مقاله آماده با عنوان بودجه و پروژه های عمرانی
مقاله با عنوان بودجه و پروژه های عمرانی در قالب فایل ورد 35 صفحه ای برای دانشجویان رشته اقتصاد و علاقه مندان گرداوری شده است. در این مقاله به مباحثی همچون کلیاتی در خصوص بودجه، تاریخچه بودجه ریزی در ایران، نحوه بودجه نویسی، عوامل تاخیر در پروژه های عمرانی در ایران، بررسی مشکلات طرح های عمرانی دولت و ... پرداخته شده است

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 3000 تومان
شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی