معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی کدهای برنامه نویسی، پروژه ها و مقالات در اکثر رشته های تحصیلی جهت کمک به افزایش دانش و پیشرفت علمی دانشجویان و دانش آموزان می باشد، اکثر پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
ضمانت بازگشت وجه
آرشیو موضوعی

علوم پزشکی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت
راهنمای پرداخت و دریافت فایل
جهت پرداخت هزینه ی خرید از این وبسایت می توانید از روشهای ذیل استفاده نمائید:
1- خرید آنلاین توسط کارتهای اعتباری که قابلیت پرداخت بصورت آنلایل را دارا می باشند.
 • در این روش شما با استفاده از کارتهای اعتباری بانکهایی که از قابلیت خرید اینترنتی پشتیبانی می نمایند، می توانید با استفاده از شماره ی کارت و کد CVV2 و همچنین شماره ی رمز اینترنتی کارت اعتباری خود که در بعضی از کارتهای بانکها بصورت پیش فرض فعال نمی باشد و شما برای فعال کردن آن احتیاج به مراجعه به یکی از دستگاههای ATM یا همان خودپردازهای بانک مربوطه دارید تا بتوانید شماره ی رمز اینترنت بانک خود را دریافت نموده و از این طریق خرید خود را انجام دهید.

 • کاربر گرامی، هنگامی که به صفحه ی پرداخت الکترونیک بانک ارجاع می شوید می بایست علاوه بر وارد کردن شماره کارت، شماره CVV2 ، رمز اینترنتی (یا رمز دوم)و همچنین تاریخ انقضاء کارت، کد تصادفی (کد رندمی) را که در انتهای صفحه ی پرداخت الکترونیک بانک قرار دارد را وارد نمائید، که این کد به حروف بزرگ و کوچک حساس می باشد، بنابر این اگر این موضوع رعایت نشود پرداخت موفق نخواهد بود.

 • جهت مشاهده راهنمای پرداخت آنلاین کلیک نمائید.

2- واریز به شماره حساب بانکی
 • در این می توانید اطلاعات مربوط به واریز را در بخش پشتیبانی وارد کنید و پس از 6 الی 12 ساعت پروژه خریداری شده را در آدرس ایمیل خود دریافت نمائید.

 • شماره ی حساب بانک ملی (سیبا) : 0306525544008 بنام حمید قره داغی

  جهت واریز نقدی پس از مراجعه به یکی از شعب بانک ملی در سراسر کشور

 • شماره حساب شبا ( شبکه بانکی ایران ) :
  IR560170000000306525544008

 • توجه : از شماره حساب شبا می توانید براحتی و از هر بانکی وجه مورد نظر را بدون در نظر گرفتن بانک مقصد پرداخت نمائید، هم اکنون این سیستم در اکثر شعب بانکی سراسر کشور فعال می باشد، بعنوان مثال، شما پس از مراجعه به نزدیکترین بانک که از این سیستم پشتیبانی می کنند، شماره حساب شبا را وارد کرده و واریز وجه را به شماره ی شبای داده شده در فوق انجام دهید.

3- انتقال وجه به شماره ی کارت اعتباری بانک
 • در این روش نیز با استفاده از شماره کارت ارائه شده در ذیل، پس از مراجعه به یکی از دستگاه های خود پرداز بانکی، و انجام پرداخت، رسیدی دریافت می نمائید که بر روی آن شماره ارجاع پرداخت حک شده است، با مراجعه به بخش تماس با ما در وبسایت، شماره ی ارجاع را ارسال می نمائید.

 • همچنین، شما می توانید جهت تسریع در دریافت فایل پیامی (SMS) به شماره پشتیبانی وبسایت همراه با شماره سفارش که در انتهای فرآیند خرید دریافت نموده اید، ارسال نموده، تا در وقت خود صرفه جویی نمائید.

 • شماره کارت بانک ملت : 6104337236837421 بنام حمید قره داغی

 • در صورتی که جهت پرداخت از روش کارت به کارت استفاده می نمائید، می توانید از میانبر زیر هم استفاده نمائید:

 • پس از پرداخت کارت به کارت، جهت دریافت هر چه سریعتر، اطلاعات زیر:
  4 رقم آخر کارتی که با آن پرداخت انجام شده
  آدرس دقیق ایمیل
  عنوان دقیق محصول
  را به شماره تماس 09148484912 ارسال، تا در اسرع وقت محصول خریداری شده به آدرس ایمیل شما ارسال شود.
شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی