معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی کدهای برنامه نویسی، پروژه ها و مقالات در اکثر رشته های تحصیلی جهت کمک به افزایش دانش و پیشرفت علمی دانشجویان و دانش آموزان می باشد، اکثر پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
ضمانت بازگشت وجه
آرشیو موضوعی

علوم پزشکی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت
گارانتی بازگشت وجه پرداخت شده
ضمانت بازگشت وجه
ضمانت نامه تمام فایل های موجود در سایت دارای ضمانت بازگشت وجه می باشد. ضمانت نامه

به این معنی که در صورتی که فایلی خریداری کردید و محتوای فایل با توضیحات ارائه شده مطابقت نداشت (تاکید میشود اگه محتوای فایل فقط با قسمت توضیحات فایل مطابقت نداشته باشد) یا فایل دارای مشکل بود، می توانید تا 48 ساعت بعد از خرید با ارسال پیام به مدیر سایت، درخواست بازگشت وجه کنید.
پیام شما بررسی می شود و در صورتی که امکان رفع مشکل وجود داشته باشد، برطرف می شود. در غیر این صورت، هزینه پرداختی توسط شما بدون کسر هیچ هزینه ای به شما بازگشت داده می شود.
  • نکته 1 : چیزی به عنوان فایل خراب نداریم! به عبارتی تمام فایل های سایت تست شده هستند، اگر بنا به دلایلی نتوانستید فایل را دانلود کنید، (پس از ارتباط شما با ما از طریق سایت، تلگرم، واتس آپ و ...) ما فایل را به دست شما خواهیم رساند.
  • نکته 2 : فرمت یا پسوند هر فایلی ممکن است فرق کند (مثلا: docx, doc, pdf, ppt, rar, mdf و ...) و هر کدام نرم افزار مخصوص خود را لازم دارد (مانند نرم افزار افیس برای فایل های ورد یا نرم افزار winrar برای فایل های فشرده rar) و باز کردن و استفاده از آن بر عهده خود شماست!
شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی