معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی پروژه ها، مقالات و پایان نامه های دانشجویی و تحقیق و پژوهش های دانش آموزی در اکثر رشته ها می باشد، تعدادی از پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
آرشیو موضوعی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

برنامه محافظ صفحه نمایش زمان دار در اسمبلی

موضوع بندی : زبان ماشین اسمبلی سه شنبه 28 اردیبهشت 1395
برنامه محافظ صفحه نمایش زمان دار در اسمبلی
فرمت : EXE , ASM
قیمت پروژه : 20,000 تومان

شرح مختصر :

این برنامه محافظ صفحه نمایش یا screen saver با زبان برنامه نویسی اسمبلی تحت کامپایلر امولیتور 8086 کد نویسی شده است.

ساختار برنامه با این صورت است که پس از اجرای آن، یک شمارنده ثانیه ای با مقدار اولیه 8 ثانیه شروع به شمارش به سمت پایین می کند و زمانی که به صفر رسید محافظ صفحه که به شکل یک علامت بعلاوه سبز رنگ (دو خط متقاطع متحرک افقی و عمودی) می باشد فعال می شود.

این ثانیه شمار با هر بار حرکت و جابه جایی موش واره یا فشار دادن کلید های کیبورد ریست شده و از اول آغاز می شود. به عبارتی اگر به مدت 8 ثانیه کامل سیستم هیچ ورودی را از طرف کاربر نداشته باشد محافظ صفحه نمایش را فعال می کند و اگر در هر ثانیه از این هشت ثانیه حرکتی صورت بپذیرد شمارش دوباره آغاز می شود.

پس از اینکه محافظ صفحه نمایش فعال شد، برنامه تا زمانی که موس یا کیبورد حرکتی نکند به کار خود ادامه می دهد (رسم خطوط متقاطع و حرکت افقی و عمودی آن) ولی اگر موس حرکت کرد و یا کلیدی از کیبورد زده شد برنامه خاتمه می یابد.

تکنیک ها و اینتراپت های این برنامه :

  • پاک کردن صفحه نمایش
  • استفاده از تاخیر در برنامه
  • انتقال مکان نما
  • کار با بافر موقعیت موس
  • کار با بافر صفحه کلید

مشخصات فایل
پروژه های مرتبط

شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی