معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی پروژه ها، مقالات و پایان نامه های دانشجویی و تحقیق و پژوهش های دانش آموزی در اکثر رشته ها می باشد، تعدادی از پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
آرشیو موضوعی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

برنامه مرتب سازی حبابی در سی پلاس پلاس

موضوع بندی : سی پلاس پلاس یکشنبه 26 اردیبهشت 1395
برنامه مرتب سازی حبابی در سی پلاس پلاس
فرمت : EXE , CPP
قیمت پروژه : 5,000 تومان

شرح مختصر :

این برنامه که به زبان سی پلاس پلاس نوشته شده است، ابتدا 10 عدد را به ترتیب از کاربر گرفته و داخل عناصر آرایه قرار می دهد و بعد از مرتب سازی اعداد به روش حبابی (bubble sort) آن ها را هم به صورت صعودی و هم نزولی به کاربر نمایش می دهد.

مرتب سازی حبابی (به انگلیسی: Bubble sort) یک الگوریتم مرتب سازی ساده است که فهرست را پشت سرهم پیمایش می کند تا هر بار عناصر کنارهم را با هم سنجیده و اگر در جای نادرست بودند جابه جایشان کند.

دراین الگوریتم این کار باید تا زمانی که هیچ جابه جایی در فهرست رخ ندهد، ادامه یابد و در آن زمان فهرست مرتب شده است.

این مرتب سازی از آن رو حبابی نامیده می شود که هر عنصر با عنصر کناری خود سنجیده شده و درصورتی که از آن کوچک تر باشد جای خود را به آن می دهد و این کار همچنان پیش می رود تا کوچک ترین عنصر به پایین فهرست برسد و دیگران نیز به ترتیب در جای خود قرار گیرند (یا به رتبه ای بالاتر روند یا به پایین تر فهرست رانده شوند) این عمل همانند پویش حباب به بالای مایع است.


مشخصات فایل
پروژه های مرتبط

شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی