معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی کدهای برنامه نویسی، پروژه ها و مقالات در اکثر رشته های تحصیلی جهت کمک به افزایش دانش و پیشرفت علمی دانشجویان و دانش آموزان می باشد، اکثر پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
ضمانت بازگشت وجه
آرشیو موضوعی

علوم پزشکی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

دانلود تحقیق و مقاله با عنوان مدیریت عملیات

موضوع بندی : مدیریت شنبه 6 آذر 1395
دانلود تحقیق و مقاله با عنوان مدیریت عملیات

تحقیق با عنوان "مدیریت عملیات" در 8 صفحه با مقدمه و فهرست زیر در قالب فایل ورد برای رشته های مدیریتی آماده سازی شده است.

مقدمه

مدیریت عملیات، (به انگلیسی: Operations management) یا مدیریت عملیاتی، حوزه ای از مدیریت در ارتباط با طراحی و مدیریت محصولات، فرآیندها، خدمات و زنجیره تامین است. هدف آن دستیابی، توسعه و استفاده از منابع و مواد اولیه، به منظور دستیابی به کالاها یا خدمات موردنیاز مشتریان یک کسب و کار است.

مدیریت عملیات شامل سطوح راهبردی، تاکتیکی و عملیاتی است. سطح استراتژیک شامل تحلیل سامانه ها، تعیین اندازه و موقعیت کارخانجات، تصمیم گیری ساختار خدمات یا شبکه های ارتباط از راه دور و طراحی زنجیره تامین می شود.

مسائل تاکتیکی شامل تعیین ساختار و آنالیز بهره وری کارخانه، روش های مدیریت پروژه، انتخاب تجهیزات و جایگزینی است. مسائل عملیاتی عبارتند از: برنامه ریزی و کنترل تولید، مدیریت موجودی، کنترل کیفیت و بازرسی، حمل ونقل مواد و سیاست های تعمیر و نگهداری تجهیزات.

مدیریت عملیاتی نوعی برنامه تفصیلی و کوتاه مدت است که موجب مراجعه کمتر زیردستان به مدیران جهت کسب تکلیف و همچنین کم کردن مراجعه مدیران به کارکنان جهت نظارت بر عملکرد آنان می باشد. مدیران رده عملیاتی بیشتر وقتشان را با زیردستان، مقداری از آن را با همکاران و اندک زمانی را با ما فوقها یا خارج از سازمان می گذرانند.

دیگر موضوعات موجود در این مقاله

  • مقدمه
  • سطوح مدیریت در سازمان ها
    • مدیریت عملیاتی (سرپرستی)
    • مدیریت میانی
    • مدیریت عالی
  • مدیران عملیاتی و ...
  • منابع

مشخصات فایل
ضمانت نامه تمام فایل های موجود در سایت دارای ضمانت بازگشت وجه می باشد. ضمانت نامه
عضویت در پیشرو پروژه
پروژه های مرتبط

شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی