معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی کدهای برنامه نویسی، پروژه ها و مقالات در اکثر رشته های تحصیلی جهت کمک به افزایش دانش و پیشرفت علمی دانشجویان و دانش آموزان می باشد، اکثر پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
ضمانت بازگشت وجه
آرشیو موضوعی

علوم پزشکی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

سورس برنامه نواختن پیانو در زبان برنامه نویسی اسمبلی

موضوع بندی : زبان ماشین اسمبلی جمعه 14 مهر 1396
سورس برنامه نواختن پیانو در زبان برنامه نویسی اسمبلی

سورس کد برنامه نواختن ارگ یا پیانو با زبان برنامه نویسی اسمبلی (زبان ماشین) با استفاده از هردو کامپایلر توربو اسمبلر TASM و امولوتر EMU8086 برای دانشجویان رشته کامپیوتر طراحی و کدنویسی شده است.

این برنامه دو حالت مختلف برای نواختن نت ها (با استفاده از صدای beep کامپیوتر) دارد. در حالت اول کاربر با استفاده از کلید های کیبورد می تواند نت مخصوص به خود را بنوازد (نت ها بین حروف a تا z قرار دارند) و در حالت دوم برنامه نت خود را از فایلی که قبلا کاربر نوت ها در آن قرار داده است (به صورت رشته ای از حروف) استخراج و شروع به نواختن می کند (نوع فایل ورودی برنامه برای نوت ها txt می باشد). به عبارتی این بخش مربوط به کار با فایل توسط برنامه اسمبلی می باشد.

این برنامه در انوع مختلف طراحی شده است به عبارتی 4 نسخه مختلف از این برنامه موجود می باشد (یکی با کامپایلر emu8086 سه تای دیگر با کامپایلر tasm).

به همراه این پروژه یک فایل آموزشی 8 صفحه ای مربوط به آشنایی و نحوه اجرای دستورات ابتدایی زبان برنامه نویسی اسمبلی (در محیط توربو اسمبلر) بعلاوه فایل pdf آموزشی 3 صفحه ای اختصاصی مربوط به دستورات پروژه نواختن پیانو ارائه شده است.

نکته: لازم به توضیح است که برنامه مورد نظر حتما باید در محیط DOS اصلی اجرا شود و اجرایی این برنامه در محیط داس تحت سیستم عامل ویندوز (به دلیل کنترل ویندوز بر برنامه های اجرایی و اجازه دسترسی ندادن به آنها برای کنترل سخت افزارها) خروجی مورد نظر را نخواهد داشت و صدای بوق کامپیوتر را در فرکانس های مختلف نمی توانید بشنوید.


مشخصات فایل
ضمانت نامه تمام فایل های موجود در سایت دارای ضمانت بازگشت وجه می باشد. ضمانت نامه
عضویت در پیشرو پروژه
پروژه های مرتبط

شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی