معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی پروژه ها، مقالات و پایان نامه های دانشجویی و تحقیق و پژوهش های دانش آموزی در اکثر رشته ها می باشد، تعدادی از پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
آرشیو موضوعی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

تحقیق، مقالات و پایان نامه های شیمی

موضوع بندی : شیمی سه شنبه 25 مهر 1396
پروژه تحقیقاتی پایان نامه اثر مواد بیولوژیک بر محیط زیست
پروژه تحقیقاتی پایان نامه با عنوان اثر مواد بیولوژیک بر محیط زیست در قالب فایل ورد 100 صفحه ای برای دانشجویان رشته مهندسی شیمی گردآوری شده است. در این مقاله پیرامون مباحثی همچون آلودگی زیستی، آلودگی آب خاک و هوا، پالایش زیستی، تصفیه بیولوژیکی فاضلاب، تولید کمپوست، پاکسازی یا تجزیه زیستی، کاربرد بیوتکنولوژیکی، آلوده کردن مصنوعی خاک، میکروارگانیسم و شرایط رشد و ... بحث و گفتگو شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان
موضوع بندی : شیمی چهارشنبه 12 مهر 1396
پاورپوینت آماده با موضوع علوم و فناوری نانو
پاورپوینت آماده با موضوع علوم و فناوری نانو در قالب فایل ppt با 29 صفحه برای دانشجویان و دانش آموزان گردآوری شده است. در این پاورپوینت پیرامون مباحثی همچون اهمیت مقیاس نانو، چرا کوچک سازی؟، تغییر رسانایی الکتریکی، افزایش سطح، زیرشاخه های فناوری نانو، خواص مواد در مقیاس نانو و ... بحث و بررسی شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 3000 تومان
موضوع بندی : شیمی دوشنبه 10 مهر 1396
مقاله انگلیسی ترجمه شده به فارسی با عنوان نشاسته
مقاله ترجمه شده با عنوان نشاسته در قالب فایل پی دی اف 30 صفحه ای به همراه فایل اصلی به زبان انگلیسی 30 صفحه ای برای دانشجویان رشته شیمی تهیه شده است. این مقاله مباحثی همچون منابع نشاسته های تجاری، تولید نشاسته در جهان، ساختار های مولکولی و خواص آمیلوز و آمیلوپکتین، ساختار ها و خواص گرانول های نشاسته را پوشش می دهد.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 3000 تومان
موضوع بندی : شیمی جمعه 7 مهر 1396
پروژه پایان نامه بررسی روشهای جداسازی آب از نفت خام
مقاله پایان نامه با عنوان بررسی روش های جداسازی آب از نفت خام در قالب فایل ورد 94 صفحه ای برای دانشجویان رشته شیمی گردآوری شده است. سر فصل های این مقاله عبارتند از تاریخچه نفت خام، مشخصات نفت خام و ترکیبات نفتی و شیمیایی آن، انواع مختلف نفت خام در جهان، فرایندهای تصفیه نفت خام، آب همراه نفت و فصل ششم بررسی روشهای جداسازی آب از نفت خام

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان
موضوع بندی : شیمی چهارشنبه 5 مهر 1396
پاورپوینت فصل پنجم شیمی دوم تجربی کربن و ترکیبهای آلی
پاورپوینت آماده شده مربوط به فصل پنجم درس شیمی دوم تجربی با عنوان کربن و ترکیب های آلی برای دانش آموزان رشته تجربی در قالب فایل ppt با 44 صفحه آماده سازی شده است. لازم به توضیح است که این پاورپوینت دقیقا با تیترهای این فصل کتاب شیمی دوم تجربی (فصل پنجم - کربن و ترکیب های آلی) همخوانی دارد

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 6000 تومان
موضوع بندی : شیمی چهارشنبه 5 مهر 1396
تحقیق آماده با موضوع ساختار اتم و مدلهای اتمی
تحقیق با عنوان ساختار اتم و مدلهای اتمی در قالب فایل ورد 16 صفحه ای برای دانش آموزان و علاقه مندان گردآوری شده است. در این مقاله پیرامون موضوعاتی همچون اتم و فیزیک کوانتوم، اجزاء تشکیل دهنده اتم، طبقه بندی اتم ها و پیوند میان اتمها و مدلهای اتمی بحث و گفتگو شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 2500 تومان
موضوع بندی : شیمی چهارشنبه 5 مهر 1396
دانلود تحقیق با موضوع معرفی شغل مهندسی شیمی
تحقیق با عنوان معرفی شغل مهندسی شیمی در قالب فایل ورد 12 صفحه ای برای دانش آموزان و علاقه مندان گردآوری شده است. در این مقاله تحقیقاتی ابتدا تعریف و تاریخچه مهندسی شیمی بررسی و سپس گرایش های مهندسی شیمی به همراه کاربردهای هر یک از آنها و همچنین دروس و موقعیت شغلی آن در ایران مورد بررسی قرار گرفته است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 2500 تومان
شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی