معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی پروژه ها، مقالات و پایان نامه های دانشجویی و تحقیق و پژوهش های دانش آموزی در اکثر رشته ها می باشد، تعدادی از پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
آرشیو موضوعی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

تحقیق، مقالات و پایان نامه های رشته فیزیک

موضوع بندی : فیزیک سه شنبه 25 مهر 1396
مقاله آماده با عنوان کاربردهای فناوری نانو تکنولوژی
مقاله تحقیقاتی با عنوان کاربردهای فناوری نانو تکنولوژی در قالب فایل ورد 89 صفحه ای برای دانشجویان و علاقه مندان به نانو گردآوری شده است. در این مقاله کاربرد نانو را در تصفیه آب، هوای پاک، خودرو، صنعت آب، فضا، صنعت لاستیک، پزشکی، باتری های لیتیومی، صنعت نفت، الکترونیک، کشاورزی، صنایع دریایی، فراوری مواد معدنی و ... بررسی خواهیم کرد.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 7000 تومان
موضوع بندی : فیزیک سه شنبه 25 مهر 1396
دانلود مجموعه چند گزارش کار آزمایشگاه فیزیک مکانیک
مجموعه چند گزارش کار آزمایشگاه فیزیک مکانیک در قالب فایل های ورد برای دانشجویان و علاقه مندان گردآوری شده است. لیست آزمایش هلی موجود عبارتند از : آزمایش ماشین آتوود، آزمایش آونگ ساده، گزارش ضریب اصطکاک ایستایی و جنبشی، آزمایش ضریب سختی اتصال موازی و سری دو فنر، آزمایش ضریب سختی فنر، آزمایش مزیّت مکانیکی قرقره ها، آزمایش ریل هوا، آزمایش سقوط آزاد اجسام

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 5000 تومان
موضوع بندی : فیزیک پنجشنبه 20 مهر 1396
پاورپوینت آماده با موضوع گشتاورها و اهرمها
پاورپوینت با موضوع گشتاورها و اهرمها در قالب فایل ppt با 47 صفحه برای دانش آموزان و دانشجویان گردآوری شده است. در این پاورپوینت مباحثی همچون جفت نیرو، تعریف گشتاور و تعادل آن، اصل برایند گشتاور، تعریف اهرم و انواع آن، حرکت نقاط بر روی اهرم ها و ... مورد بررسی قرار گرفته است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان
موضوع بندی : فیزیک پنجشنبه 20 مهر 1396
پاورپوینت آماده با موضوع بررسی تکنولوژی فیبر نوری
پاورپوینت آماده درباره تکنولوژی فیبر نوری در قالب فایل ppt با 33 صفحه برای دانشجویان و دانش آموزان گردآوری شده است. در این پاورپوینت پیرامون مباحثی همچون انتقال فیبر نوری، نقاط ضعف و قوت فیبر نوری، فرق کابل مسی و کابل فیبر نوری،انواع مختلف فیبر نوری، نحوه ساخت فیبر نوری و کاربردها فیبر نوری بحث و بررسی شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان
موضوع بندی : فیزیک چهارشنبه 5 مهر 1396
دانلود مقاله و پاورپوینت آماده درباره لایه اوزون
مقاله با عنوان لایه اوزون در قالب فایل ورد 12 صفحه ای به همراه فایل پاورپوینت 11 صفحه ای برای دانشجویان و دانش آموزان گرداوری شده است. در این مقاله به مباحثی همچون اهمیت لایه اوزون و نقش آن در ضد عفونی هوا، اوزون خواران ، منابع سی اف سی و اثرات این مواد، حفره اوزون و تخریب لایه اوزون و ... پرداخته شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 5000 تومان
موضوع بندی : فیزیک چهارشنبه 5 مهر 1396
دانلود تحقیق آماده در مورد فلزات و ویژگی های آنها
تحقیق با عنوان فلزات در قالب فایل ورد 15 صفحه ای برای درس فیزیک دانش آموزان گردآوری شده است. در این مقاله مباحث همچون شکل واقعی فلزات، مقاومت فلز، فلزات گرانبها، علت رسانایی و تغییر شکل فلزات، فلزات واسطه داخلی و خارجی، خواص مکانیکی و فیزیکی و مغناطیسی فلزات، الکترونگاتیوی و ... مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 2500 تومان
موضوع بندی : فیزیک چهارشنبه 5 مهر 1396
تحقیق و پاورپوینت با موضوع الماس آلوتروپی از کربن
تحقیق با عنوان الماس آلوتروپی از کربن در قالب فایل ورد 22 صفحه ای و فایل پاورپوینت 13 صفحه ای برای دانش آموزان و علاقه مندان گردآوری شده است. در این مقاله مباحثی همچون اشکال مختلف الماس، سختی الماس، نحوه تشکیل و تولید الماس، الماس های برتر جهان، کاربردهای الماس و ... مورد بررسی قرار گرفته است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 6000 تومان
شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی