معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی کدهای برنامه نویسی، پروژه ها و مقالات در اکثر رشته های تحصیلی جهت کمک به افزایش دانش و پیشرفت علمی دانشجویان و دانش آموزان می باشد، اکثر پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
ضمانت بازگشت وجه
آرشیو موضوعی

علوم پزشکی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

مقاله با عنوان بازاریابی شبکه ای یا بازاریابی چند سطحی

موضوع بندی : اقتصاد شنبه 22 مهر 1396
مقاله با عنوان بازاریابی شبکه ای یا بازاریابی چند سطحی

مقاله با عنوان بازاریابی شبکه ای یا بازاریابی چند سطحی در قالب فایل ورد 45 صفحه ای برای دانشجویان رشته اقتصاد و علاقه مندان گردآوری شده است. در ادامه بخش هایی از این پروژه به همراه فهرست مطالب آن را مشاهده خواهید کرد.

بازاریابی شبکه ای چیست

حقیقتاً بازاریابی شبکه ای چیست؟ آیا بازاریابی شبکه ای همان طرح ها یا بازاریابی هرمی یا اصطلاحاً pyramid scheme است؟ آیا این نوع بازاریابی مشروع است و آیا از لحاظ مذهبی ایرادی به آن وارد است؟ و بسیاری سوالات مهم دیگر چون اینکه تعداد افراد فعال در زمینه بازاریابی شبکه ای در ایران چه تعداد است و آینده این نوع فعالیت ها با توجه به تغییر و تحولات سیاسی اخیر در ایران چگونه است؟

آنچه در این مقاله ارائه می گردد، تاریخچه ی مختصری از مدل کسب و کار بازاریابی شبکه ای (Network Marketing) یا بازاریابی چند سطحی (Multi-Level Marketing ) می باشد. امیدوارم که مورد توجه واستفاده شما نیز قرار گیرد.

«بازاریابی شبکه ای» در حقیقت مدلی برای بیزنس یا کسب و کار است برای فروش مستقیم کالا یا خدماتی با ایجاد نوعی درآمد برای افرادی که وارد این شبکه توزیع شده اند که به آن Residual Income - یا درآمد رسوبی - گفته می شود و با توجه به دایره نفوذ افراد و تکیه بر یک تساعد هندسی گسترش و توسعه می یابد.

تاکید ما برای ایجاد آگاهی در میان مردم این قسمت قضیه است که: «برای هر نوع کالای مصرفی یا خدمات، می توان از مدل بیزنس «بازاریابی شبکه ای» یا MLM استفاده کرد.» - اینترنت و دیگر استراتژی های بازاریابی اینترنتی به عنوان ابزار یا خدماتی قوی می توانند به کمک «بازاریابی شبکه ای» آمده، گسترش و نفوذ آن را سرعت دهند.

فهرست مطالب

  • تاریخچه ی بازاریابی شبکه ای
  • بازاریابی شبکه ای
  • بازاریابی شبکه ای در مقابل بازاریابی وابسته
  • بازاریابی شبکه ای و Marketing Mix
  • بازاریابی شبکه ای یا بازاریابی چند سطحی MLM
  • بازاریابی هرمی چیست؟
  • تاثیرگذاری موثر در بازاریابی حرفه ای
  • منابع

مشخصات فایل
ضمانت نامه تمام فایل های موجود در سایت دارای ضمانت بازگشت وجه می باشد. ضمانت نامه
عضویت در پیشرو پروژه
پروژه های مرتبط

شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی