معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی پروژه ها، مقالات و پایان نامه های دانشجویی و تحقیق و پژوهش های دانش آموزی در اکثر رشته ها می باشد، تعدادی از پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
آرشیو موضوعی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

مقالات و پروژه های رشته مهندسی برق

موضوع بندی : مهندسی برق سه شنبه 17 بهمن 1396
دانلود پاورپوینت آماده درباره نیروگاه های بادی و انرژی باد
پاورپوینت با موضوع نیروگاه های بادی در قالب فایل ppt با 46 صفحه برای دانشجویان رشته برق و علاقه مندان گردآوری شده است. در این پاورپوینت موضوعاتی همچون مزایای انرژی بادی، نیروگاه ساحلی، نیروگاههای جدید بادی، محاسبه سرعت میانگین باد، نیروگاه بادی منجیل، طراحی میادین بادخیز، نیروگاه های دریایی و ... مورد بررسی قرار گرفته است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان
موضوع بندی : مهندسی برق سه شنبه 17 بهمن 1396
پاورپوینت آماده با موضوع موتورهای خطی رشته مهندسی برق
پاورپوینت آماده با موضوع موتور های خطی یا linear motors در قالب فایل ppt با 35 صفحه برای دانشجویان رشته مهندسی برق گردآوی شده است. در این پاورپوینت موضوعات زیر مورد بررسی قرار می گیرد: ساختمان اساسی موتورهای خطی، مقایسه موتورهای خطی و دوار، اجزاء موتور خطی، انواع مختلف موتورهای خطی، مزایا و معایب موتورهای خطی و ...

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 5000 تومان
موضوع بندی : مهندسی برق یکشنبه 15 بهمن 1396
پاورپوینت آماده سیستم ارت یا زمین الکتریکی رشته مهندسی برق
پاورپوینت با موضوع ارت یا زمین الکتریکی در قالب فایل ppt با 32 صفحه برای دانشجویان رشته برق آماده سازی شده است. در این پاورپوینت مطالبی همچون تعریف زمین الکتریکی یا ارت، لزوم استفاده از سیستم ارت، اجرای ارت به روش عمقی و سطحی، اجرای ارت در ارتفاعات، بنتونیت و ... مورد بررسی قرار گرفته است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 5000 تومان
موضوع بندی : مهندسی برق چهارشنبه 17 آبان 1396
گزارش کار آموزی با موضوع پشتیبانی فنی سوئیچ مخابرات رشته الکترونیک
گزارش کار آموزی با موضوع پشتیبانی فنی سوئیچ مخابرات در قالب فایل ورد 34 صفحه ای برای دانشجویان رشته مهندسی برق گردآوری شده است. در این گزارش پس از آشنایی با مکان کارآموز و نمودار سازمانی شرکت به ارزيابی بخش های مرتبط به رشته برق الکترونیک پرداخته شده است و د ادامه مباحثی همچون توپولوژی شبکه،مرکز ترانزيت، تماس های شهری و بين شهری، مرکز مخابراتی، چگونگی شماره گيری و ... بررسی شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 5000 تومان
موضوع بندی : مهندسی برق جمعه 7 مهر 1396
دانلود تحقیق آماده با عنوان نیروگاه هسته ای
مقاله تحقیقاتی با عنوان نیروگاه هسته ای در قالب فایل 33 صفحه ای برای دانشجویان و هنرجویان رشته برق گرداوری شده است. در این مقاله پیرامون مباحثی همچون فعل و انفعالات اتمی، نحوه آزاد شدن انرژی هسته ای، چرخه سوخت هسته ای، فناوری هسته ای، نیروگاه شکافت و جوش هسته ای، نیروگاه اتمی بوشهر، اجزای راکتور و ... بحث و بررسی شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 3000 تومان
موضوع بندی : مهندسی برق سه شنبه 28 شهریور 1396
دانلود پاورپوینت آلودگی های صنعت برق و نیروگاه ها
پاورپوینت با موضوع آلودگی های صنعت برق در 28 صفحه با فرمت ppt برای دانشجویان رشته برق و بهداشت محیط زیست گردآوری شده است. در جوامع امروزی با پیشرفت صنایع، صنعت برق دارای بیشترین اهمیت می باشد. با توجه به نقش حیاتی نیروی الکتریسته در زندگی بشر انتقال آسان، ارزان بودن تولید آن همواره مورد بحث و بررسی محققین و کارشناسان بوده

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 3000 تومان
موضوع بندی : مهندسی برق یکشنبه 26 شهریور 1396
دانلود مقاله آماده روشهای کاهش نویز در مدارهای الکترونیکی
مقاله با عنوان روش های کاهش نویز در مدارهای الکترونیکی در قالب فایل ورد 23 صفحه ای برای دانشجویان و هنرآموزان رشته برق تهیه شده است. به جرئت می توان گفت که طراحی منطق یک مدار الکترونیکی تنها قسمت کوچکی از کل کاری است که برای تولید صنعتی آن مدار صورت می گیرد. در ادمه به بررسی این موضوع خواهیم پرداحت

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 2500 تومان
موضوع بندی : مهندسی برق یکشنبه 12 شهریور 1396
دانلود پاورپوینت میکروکنترلر avr و برنامه نویسی bascom
پاورپوینت با موضوع آشنایی با میکروکنترلر avr و برنامه نویسی آن در کامپایلر AVR Bascom در قالب فایل ppt برای دانشجویان رشته مهندسی برق گردآوری شده است. در این پاورپوینت پس از معرفی ریزپردازنده و میکروکنترلر ای وی آر و انواع آن به مبحث برنامه نویسی برای آن در محیط هایی مثل bascom پرداخته شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 2000 تومان
موضوع بندی : مهندسی برق چهارشنبه 8 شهریور 1396
گزارش کارآموزی آشنایی با نحوه تولید تابلوهای برق صنعتی
مقاله و گزارش کارآموزی آماده شده با موضوع آشنایی با نحوه تولید تابلوهای برق صنعتی و بخش های مختلف یک تابلو ویژه دانشجویان و هنرجویان رشته برق که در آن به مباحثی همچون مراحل کلی ساخت یک تابلو، قطعات و المان های ساخت تابلو، فیوزها، مدار فرمان، فتوسل، شستی ها، کنتاکتورها، کلید های مینیاتوری و ... پرداخته شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان
موضوع بندی : مهندسی برق چهارشنبه 8 شهریور 1396
پاورپوینت کارآموزی با موضوع انواع برقگیر و ویژگی های آنها
پاورپوینت گزارش کارآموزی با موضوع برقگیرها، انواع و ویژگی های آن در 23 صفحه برای دانشجویان رشته برق قدرت آماده سازی شده است. از جمله مباحثی که پوشش داده شده ست می توان بهع معرفی برقگیر، انواع برقگیر ها، خصوصیات برقگیر خوب، محل نصب برقگیر و همچنین تصاویر مختلفی از انواع مختلف برقگیرها و اجزاء یک برقگیر اشاره کرد.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 3000 تومان
شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی