معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی پروژه ها، مقالات و پایان نامه های دانشجویی و تحقیق و پژوهش های دانش آموزی در اکثر رشته ها می باشد، تعدادی از پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
آرشیو موضوعی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

پروژه و تحقیق مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات

موضوع بندی : مهندسی کامپیوتر دوشنبه 7 خرداد 1397
دانلود پاورپوینت آماده رشته کامپیوتر با موضوع اکتیو دایرکتوری
پاورپوینت آماده 22 صفحه ای با موضوع شناخت مفاهیم اکتیو دایرکتوری، کاربرد، مزایا و معایب آن در بحث شبکه های کامپیوتری ویندوز سرور برای دانشجویان رشته کامپیوتر آماده شده است. در این مقاله مباحثی پیرامون Active Directory در Windows Server و نحوه فعال سازی و نصب آن و همچنین چرایی استفاده از اکتیو دایرکتوری مورد بررسی قرار گرفته است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان
موضوع بندی : مهندسی کامپیوتر پنجشنبه 12 بهمن 1396
دانلود پاورپوینت آماده با موضوع مرکز داده یا دیتا سنتر
پاورپوینت آماده با موضوع مرکز داده یا data center در قالب فایل ppt با 81 صفحه برای دانشجویان رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات گردآوری شده است. در این پاورپوینت دیتا سنتر موضوعاتی همچون تعریف مرکز داده، الزامات قانونی مرکز داده، سیستم عامل مناسب برای مرکز داده، ابزارهای کلیدی مورد نیاز دیتا سنتر، امنیت و حفاظت و همچنین لزوم راه اندازی مرکز داده در ایران بررسی شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 7000 تومان
موضوع بندی : مهندسی کامپیوتر پنجشنبه 12 بهمن 1396
پاورپوینت آماده با موضوع شبکه وایمکس، مزایا و عملکرد آن
پاورپوینت با موضوع آشنایی و شناخت شبکه وایمکس wimax در قالب فایل ppt چهل صفحه ای برای دانشجویان رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات آماده سازی شده است. در این پاورپوینت موضوعاتی همچون شناخت وایمکس، نحوه کار و انواع وایمکس، مشکلات و مزایای شبکه وایمکس، ویژگی ها و عملکرد فناوری wimax در ایران و جهان و ... مورد بررسی قرار گرفته است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 6000 تومان
موضوع بندی : مهندسی کامپیوتر سه شنبه 30 آبان 1396
پاورپوینت آماده با موضوع همه چیز درباره هک و هکرها
پاورپوینت آماده با موضوع همه چیز درباره هک و هکرها در قالب فایل ppt با 42 صفحه برای دانشجویان رشته کامپیوتر، فناوری اطلاعات و علاقه مندان گردآوری شده است. در این پاورپوینت موضوعاتی همچون تاریخچه جهانی هک، هک و هکر چیست؟ طبقه بندی هکرها، فرهنگ هکرها، تقسیم بندی انواع حملات، چگونه هک می شویم؟، چگونه هک نشویم؟، بمب های میل و ... مورد بررسی قرار می گیرد

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 6000 تومان
موضوع بندی : مهندسی کامپیوتر چهارشنبه 17 آبان 1396
گزارش کارآموزی در شرکت راه آهن رشته مهندسی کامپیوتر
گزارش کارآموزی در شرکت راه آهن رشته کامپیوتر در قالب فایل ورد 21 صفحه ای برای دانشجویان این رشته آماده سازی شده است. در این گزارش کارآموزی پس از تاریخچه مختصر در مورد شرکت راه آهن ایران به بررسی وظایف عمومی کارشناسان فناوری اطلاعات در آن شرکت پرداخته (مانند وضظایف کای، وظایف در حوزه اینترنت، شبکه، نرم افزار و ...) و در نهایت در مورد مقررات سیستم رزور بلیط توضیحاتی داده شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 3500 تومان
موضوع بندی : مهندسی کامپیوتر پنجشنبه 4 آبان 1396
مقاله آشنایی و آموزش مقدماتی کار با پایگاه داده اکسس
مقاله آماده با موضوع آشنایی و آموزش مقدماتی کار با پایگاه داده های اکسس در قالب فایل ورد 21 صفحه ای برای دانش جویان و دانش آموزان و علاقه مندان گردآوری شده است. در این تحقیق موضوعاتی همچون تعریف بانک اطلاعاتی، مزایای استفاده از بانکهای اطلاعاتی، اجزای تشکیل دهنده بانک اطلا عاتی، انواع رابطه ها، تعریف قانون معتبر سازی و ... مورد بررسی قرار گرفته است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 2500 تومان
موضوع بندی : مهندسی کامپیوتر پنجشنبه 4 آبان 1396
پاورپوینت امنیت سخت افزاری و نرم افزاری سوئیچینگ و مسیریابی
پاورپوینت با موضوع امنیت تجهیزات و پروتکلهای سوئیچینگ و مسیریابی در قالب فایل ppt با 35 صفحه برای دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات گردآوری شده است. در این پاورپوینت موضوعاتی همچون مدیریت کلمه عبور، غیر فعال کردن سرویس های بلااستفاده و ریسک پذیر، مقاوم سازی پروتکل SNMP، امنیت پروتکل STP، شبکه مجازی خصوصی، ترجمه آدرس شبکه(NAT)، امنیت در پروتکل ها و ... بررسی شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 5000 تومان
موضوع بندی : مهندسی کامپیوتر سه شنبه 2 آبان 1396
نمونه پروپوزال آماده رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار
نمونه پروپوزال مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با عنوان ارائه یک مدل مبتنی بر مزایده برای تخصیص بهینه منابع در محاسبات ابری در قالب دو فایل ورد 10 و 8 صفحه ای برای دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر مقطع کارشناسی ارشد آماده سازی شده است. این نمونه پروپوزال با استاندارد های موجود دانشگاه های ایران تهیه و تنظیم شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان
موضوع بندی : مهندسی کامپیوتر سه شنبه 2 آبان 1396
پاورپوینت با موضوع وب کاوی، انواع و کاربردهای آن
پاورپوینت با موضوع وب کاوی یا web mining در قالب فایل ppt با 28 صفحه برای دانشجویان رشته کامپیوتر و فناوری اطلات گردآوری شده است. در این پاورپوینت موضوعاتی همچون مشکلات کاربران در استفاده از وب، مراحل وب کاوی، وب کاوی و داده کاوی، انواع وب کاوی، انواع الگوریتم های وب کاوی، کاربردهای وب کاوی و ... مورد بررسی قرار گرفته است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان
موضوع بندی : مهندسی کامپیوتر دوشنبه 24 مهر 1396
پروژه مهندسی نرم افزار مکانیزه سازی سیستم داروخانه
پروژه آماده مهندسی نرم افزار کامل uml با عنوان مکانیزه سازی سیستم داروخانه (سیستم دریافت نسخه و تحویل دارو) برای دانشجویان رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات آماده سازی شده است. این پروژه شامل محتویاتی همچون فایل پاورپوینت جهت ارائه پروژه، فایل های ورد مربوط به دیاگرام متن، نمودار های فعالیت، نمودارهای توالی و سناریو های پروژه و همچنین فایل mdl خروجی نرم افزار رشنال روز می باشد.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 10000 تومان
شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی