معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی کدهای برنامه نویسی، پروژه ها و مقالات در اکثر رشته های تحصیلی جهت کمک به افزایش دانش و پیشرفت علمی دانشجویان و دانش آموزان می باشد، اکثر پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
ضمانت بازگشت وجه
آرشیو موضوعی

علوم پزشکی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

نمونه پروپوزال آماده رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار

موضوع بندی : مهندسی کامپیوتر سه شنبه 2 آبان 1396
نمونه پروپوزال آماده رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار

نمونه پروپوزال مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با عنوان ارائه یک مدل مبتنی بر مزایده برای تخصیص بهینه منابع در محاسبات ابری در قالب دو فایل ورد 10 و 8 صفحه ای برای دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر مقطع کارشناسی ارشد آماده سازی شده است. در ادامه بخش هایی از این نمونه پروپوزال را مشاهده خواهید کرد.

پرسش اصلی تحقیق

چگونه می توان روشی جدید مبتنی مدل های اقتصادی ارائه کرد به طوری تخصیص منابع در سیستم های محاسباتی ابری را نسبت به روش های مشابه موجود بهینه کند؟

بیان مسئله

یکی از مسائل مهم در محاسبات ابری، نحوه تخصیص منابع به کاربران است. کاربران و ارائه دهندگان سرویس های ابری اهداف و نیازمندی های متفاوتی دارند. ارائه دهندگان سرویس های ابری برای داشتن تقاضای بیشتر از طرف کاربران با هم به رقابت می پردازند، از طرفی دیگر کاربران نیز برای دسترسی که منابع با کیفیت مناسب، با همدیگر رقابت می کنند.

همچنین کاربران و ارائه دهندگان سرویس های ابری مستقل از همدیگر هستند و دارای سیاست های متفاوتی به منظور تخصیص منابع هستند. علاوه بر این موارد، از جمله مهمترین مسائل در محاسبات ابری، مسئله اقتصادی است.

در واقع، کاربران می خواهند با حداقل هزینه ممکن سرویس قابل قبولی را با کیفیت مناسب دریافت کنند، در حالی که ارائه دهندگان سرویس های ابری نیز می خواهند حداکثر سود را داشته باشند و در عین حال مشتری های زیادی را جذب کنند و متقاضی زیادی داشته باشند.

فهرست تیترهای موجود در پروپوزال

  • فرم طرح تحقیق
  • درخواست تصویب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری
  • عنوان تحقیق
  • اطلاعات مربوط به دانشجو
  • اطلاعات مربوط به استاد راهنما - استاد مشاور
  • اطلاعات مربوط به پایان نامه
  • بیان مسئله (تشریح ابعاد، حدود مسئله، معرفی دقیق مسئله، بیان جنبه های مجهول و مبهم و متغیرهای مربوط به پرسشهای تحقیق، منظور تحقیق)
  • روش تحقیق (به طور مشروح)
  • سابقه علمی و فهرست منابع و مأخذی که از آنها استفاده می شود
  • امکانات مورد لزوم

مشخصات فایل
ضمانت نامه تمام فایل های موجود در سایت دارای ضمانت بازگشت وجه می باشد. ضمانت نامه
عضویت در پیشرو پروژه
پروژه های مرتبط

شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی