معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی کدهای برنامه نویسی، پروژه ها و مقالات در اکثر رشته های تحصیلی جهت کمک به افزایش دانش و پیشرفت علمی دانشجویان و دانش آموزان می باشد، اکثر پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
ضمانت بازگشت وجه
آرشیو موضوعی

علوم پزشکی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

دانلود پاورپوینت نحوه محاسبه ریسک کنترل رشته حسابداری

موضوع بندی : حسابداری جمعه 10 بهمن 1399
دانلود پاورپوینت نحوه محاسبه ریسک کنترل رشته حسابداری

پاورپوینت با موضوع نحوه محاسبه ریسک کنترل در قالب فایل ppt با 23 صفحه محتوا برای دانشجویان رشته حسابداری گردآوری شده است. در ادامه بخش هایی از این پاورپوینت به همراه فهرست مطالب آن را مشاهده خواهید کرد.

خطر حسابرسی

خطر حسابرسی به معنای احتمال ارائه نظر نا مناسب درباره صورت های مالی است. موضوع ارزیابی خطر حسابرسی وتاثیر آن درافزایش قابلیت اعتماد اطلاعات منعکس شده در صورتهای مالی از چنان اهمیتی بر خوردار است که انجمنهای حرفه ای پیشگام چون انجمن حسابداران رسمی آمریکا، انجمن حسابداران خبره انگلستان و ویلز، فدراسیون بین المللی حسابداران وموسسات حسابرسی بزرگ بطور جدی وپیگیر به موضوع خط حسابرسی پرداخته اند.

خطر کنترل

  1. برآورد اولیه خطر کنترل
  2. برآورد نهایی خطرکنترل

برآورد اولیه : حسابرس پس از کسب شناخت اولیه از سیستمهای حسابدارای وکنترل داخلی، خطر های ذاتی وکنترل را براورد می کند که این براورد اولیه وی را در تشخیص قابلیت حسابرسی واحد مورد رسیدگی یاری می رساند.

برآورد نهایی : در صورت قابل حسابرسی بودن واحد مورد رسید گی حسابرس به آزمون های کنترل می پردازد که می خواهد بر انها اتکا کند. سپس با توجه به نتایج حاصل از آزمون کنترل ودستیابی به اطلاعات بیشتر در طول اجرای کار ممکن است برآورد اولیه از خطر های ذاتی وکنترل را تعدیل کند.

فهرست مطالب

  • خطر حسابرسی
  • خطر کنترل
  • شناخت اولیه از سیستم کنترل داخلی برآورد اولیه از خطر کنترل
  • شناخت اولیه سیستم کنترل داخلی و برآورد CR اولیه
  • شناخت سیستم های حسابداری و کنترل داخلی
  • ارزیابی سیستم کنترل داخلی چرخه حقوق و دستمزد
  • تعیین خطر کنترل مانده حسابها و گروه معاملات عمده

مشخصات فایل
ضمانت نامه تمام فایل های موجود در سایت دارای ضمانت بازگشت وجه می باشد. ضمانت نامه
عضویت در پیشرو پروژه
پروژه های مرتبط

شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی