معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی کدهای برنامه نویسی، پروژه ها و مقالات در اکثر رشته های تحصیلی جهت کمک به افزایش دانش و پیشرفت علمی دانشجویان و دانش آموزان می باشد، اکثر پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
ضمانت بازگشت وجه
آرشیو موضوعی

علوم پزشکی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

پروژه گرافیک آدمک متحرک در منظره بهاری

موضوع بندی : گرافیک کامپیوتری شنبه 25 اردیبهشت 1395
پروژه گرافیک آدمک متحرک در منظره بهاری

پروژه دو بعدی آدمک متحرک در منظره بهاری با زبان سی پلاس پلاس و با استفاده از کتابخانه گرافیگ کامپیوتری opengl و در محیط کامپایلر visual studio طراحی شده است.

همانطوری که از تصویر بالا مشاهده می کنید در این پروژه یک آدمک با استفاده از خطوط و دایره ترسیم شده است که در منظره بهاری با عناصر ثابتی مانند درخت کاج، خانه، کوه ها، رودخانه و خورشید پشت کوه در حال حرکت از سمت چپ صفحه نمایش به سمت راست آن می باشد.

در حالت کلی این برنامه از چند زیربرنامه اصلی مانند زیربرنامه رسم دایره، مثلث و مربع مستطیل برای ترسیم عناصر موجود در صحنه استفاده می کند.

توابع پر کاربرد کتابخانه ای opengl مورد استفاده در این پروژه : gluDisk - GL_POLYGON - GL_QUADS - GL_LINES - glColor3f

این پروژه برخلاف پیچیدگی شکل خروجی آن نسبتا ساده بوده و تنها با استفاده از اشکال هندسی ابتدایی طراحی شده است. لازم به توضیح است سورس کد شامل توضیحاتی در قالب کامنت برای خوانایی بیشتر برنامه می باشد.


مشخصات فایل
ضمانت نامه تمام فایل های موجود در سایت دارای ضمانت بازگشت وجه می باشد. ضمانت نامه
عضویت در پیشرو پروژه
پروژه های مرتبط

شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی