معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی پروژه ها، مقالات و پایان نامه های دانشجویی و تحقیق و پژوهش های دانش آموزی در اکثر رشته ها می باشد، تعدادی از پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
آرشیو موضوعی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

مقالات و پروژه های رشته حسابداری

موضوع بندی : حسابداری سه شنبه 30 آبان 1396
دانلود پاورپوینت آماده حسابداری علمی با پارادایم های گوناگون
دانلود پاورپوینت با موضوع حسابداری علمی با پارادایم های گوناگون در قالب فایل ppt با 31 صفحه برای دانشجویان رشته حسابداری گردآوری شده است. در این پروژه موضوعاتی همچون مفهوم پارادایم، پارادایم انسان شناختی - استقرا، پارادایم سود حقیقی - قیاس، پارادایم مدل تصمیم گیری کل بازار، پارادایم ارزش اقتصادی اطلاعات، علم حسابداری و ... مورد بررسی قرار گرفته است

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان
موضوع بندی : حسابداری شنبه 29 مهر 1396
پاورپوینت آماده با موضوع حسابداری سه طرفه
پاورپوینت با موضوع حسابداری سه طرفه در قالب فایل پاورپوینت با 33 صفحه برای دانشجویان رشته حسابداری و علاقه مندان گردآوری شده است. در ای پاورپوینت مباحثی همچون سرگذشت پرفسور یوجی ایجیری، تاریخچه ای از نظریات و سیستم های حسابداری، مقدمه ای بر سیستم های حسابداری، مقاله دفترداری سه طرفه و تکانه سود مورد بررسی قرار گرفته است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان
موضوع بندی : حسابداری شنبه 29 مهر 1396
پاورپوینت آماده با موضوع ابزارهای مالی در بازار سرمایه
پاورپوینت با موضوع ابزارهای مالی در بازار سرمایه در قالب فایل ppt با 28 صفحه برای دانشجویان رشته حسابداری آماده سازی شده است. مباحث مرد ررسی در این پاورپوینت عبارتند از: قراردادهای آینده، معاوضه ای و اختیار، خرید و فروش اختیار فروش، قیمت سلف، الگوی قیمت قراردادهای آتی، ارتباط ابزارها و بازارها، سیستم اقتصادى کشور، مشتقه و سلف آتی و ...

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان
موضوع بندی : حسابداری شنبه 29 مهر 1396
دانلود پاورپوینت حسابداری اجاره ها و حسابداری اهرمی
پاورپوینت با موضوع حسابداری اجاره ها و اجاره اهرمی در قالب فایل ppt به 18 صفحه برای دانشجویان رشته حسابداری در مقطع کارشناسی و ارشد گردآوری شده است. در این پاورپوینت پیرامون مباحثی همچون حسابداری اجاره ها، انواع قرارداد اجاره بلند مدت، اجاره از نوع تامین مالی مستقیم، اجاره اهرمی، حسابداری اجاره اهرمی، اجاره املاک، اجاره های سرمایه ای بحث و گفتگو شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 3500 تومان
موضوع بندی : حسابداری یکشنبه 23 مهر 1396
مقاله با موضوع بودجه و روش های تنظیم بودجه
مقاله با موضوع بودجه و روش های تنظیم بودجه آن در قالب فایل ورد 30 صفحه ای برای دانشجویان رشته حسابداری و اقتصاد گردآوری شده است. در این مقاله تحقیاتی پیرامون مباحثی همچون روش های تنظیم بودجه، مراحل تهیه و تنظیم بودجه متداول، بودجه ریزی افزایشی، بودجه برنامه ای، بودجه عملیاتی، روش های برآورد هزینه در بودجه عملیاتی، بودجه بندی بر مبنای صفر و هدف، نظام بودجه بندی طرح و برنامه و ... بحث و بررسی شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 3000 تومان
موضوع بندی : حسابداری یکشنبه 23 مهر 1396
مقاله آماده نقش گزارش حسابرسی بر بازده سهام
مقاله آماده با موضوع تاثیر گزارش حسابرسی بر بازده سهام در قالب فایل ورد 59 صفحه ای برای دانشجویان رشته حسابداری و اقتصاد و علاقه مندان گردآوری شده است. در این مقاله موضوعاتی همچون تاریخچه و انواع و مفهوم حسابرسی، کنترل داخلى، وظایف حسابرس، نقش حرفه حسابرسی در جامعه، اطلاعات حسابداری و قیمت سهام و ... مورد بررسی قرار گرفته است

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 3500 تومان
موضوع بندی : حسابداری سه شنبه 18 مهر 1396
پاورپوینت با موضوع بررسی حسابداری سیاسی
پاورپوینت آماده با موضوع حسابداری سیاسی Political accounting در قالب فایل ppt با 26 صفحه برای دانشجویان رشته حسابداری و علاقه مندان گردآوری شده است. در این پاورپوینت پیرامون مباحثی همچون سازمانها و محیط پیرامون حسابداری سیاسی، زمینه های حسابداری سیاسی، استانداردهای سیاسی، عمل سیاسی حسابداری، هزینه سیاسی حسابداری و ... بحث و بررسی شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 3500 تومان
موضوع بندی : حسابداری سه شنبه 18 مهر 1396
پاورپوینت آماده با موضوع سرمایه فکری
پاورپوینت آماده با موضوع سرمایه فکری در قالب فایل ppt با 50 صفحه برای دانشجویان رشته حسابداری و علاقه مندان گردآوری شده است. این پاورپوینت مباحثی همچون تعریف، جایگاه و ویژگی های سرمایه فکری، اهداف اندازه گیری سرمایه فکری، روشهای اندازه گیری سرمایه فکری نقاط قوت و ضعف آن، گزارشگری و گزارش سرمایه فكری و ... مورد بررسی قرار گرفته است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 5000 تومان
موضوع بندی : حسابداری دوشنبه 17 مهر 1396
پاورپوینت آماده مالیات بر درآمد در حسابداری مالی
دو پاورپوینت آماده با موضوع مالیات بر درآمد در حسابداری مالی در قالب فایل ppt یکی با 40 صفحه و دیگری با 35 صفحه گردآوری شده است. پاورپوینت اول از فصل سیزدهم کتاب دکتر شباهنگ و فصل بیستم کتاب هندریکسن که مربوط به تئوری حسابداری مالیات بر درآمد در حسابداری مالی برگرفته شده است. در این پاورپوینت ها به مباحث تخصیص مالیات بر درآمد و دلایل موافقین و مخالفین آن پرداخته شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 6000 تومان
موضوع بندی : حسابداری دوشنبه 17 مهر 1396
پاورپوینت آماده با موضوع بررسی سازمان بورس تهران
پاورپوینت آماده با موضوع بررسی سازمان بورس تهران در قالب فایل ppt با 42 صفحه برای دانشجویان رشته حسابداری و اقتصاد گردآوری شده است. در این پاورپوینت مباحث زیر بررسی شده است: مزایای بورس اوراق بهادار از سه دیدگاه، پنجاه شرکت فعال تر در بورس، فرایند سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار، کارگزاران، هزینه انجام معاملات و غیره

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 5000 تومان
شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی