معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی پروژه ها، مقالات و پایان نامه های دانشجویی و تحقیق و پژوهش های دانش آموزی در اکثر رشته ها می باشد، تعدادی از پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
آرشیو موضوعی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

دانلود سورس کد فروشنده دوره گرد به زبان سی پلاس پلاس

موضوع بندی : سی پلاس پلاس چهارشنبه 22 شهریور 1396
دانلود سورس کد فروشنده دوره گرد به زبان سی پلاس پلاس
فرمت : CPP
قیمت پروژه : 3,000 تومان

شرح مختصر :

سورس کد مسئله فروشنده دوره گرد به زبان سی پلاس پلاس کد نویسی و آماده شده است. شما می توانید با پرداخت هزینه اندک این سورس کد را دانلود فرمائید.

مسئله فروشنده دوره گرد (به انگلیسی: Travelling salesman problem، به اختصار: TSP) مسئله ای مشهور است که ابتدا در سده ۱۸ مسائل مربوط به آن توسط ویلیام همیلتون و توماس کرکمن مطرح شد و سپس در دهه ۱۹۳۰ شکل عمومی آن به وسیله ریاضیدانانی مثل کارل منگر از دانشگاه هاروارد و هاسلر ویتنی از دانشگاه پرینستون مورد مطالعه قرار گرفت.

شرح مسئله بدین شکل است: تعدادی شهر داریم و هزینه رفتن مستقیم از یکی به دیگری را می دانیم. مطلوب است کم هزینه ترین مسیری که از یک شهر شروع شود و از تمامی شهرها دقیقاً یکبار عبور کند و به شهر شروع بازگردد.

حالت کلی مساله فروشنده دوره گرد شامل یافتن یک دور همیلتونی برای یک گراف دلخواه راسی با حداقل مسافت پیموده شده است، که هر یال در آن مسافت بین دو راس را نشان می دهد.


مشخصات فایل
پروژه های مرتبط

شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی