معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی کدهای برنامه نویسی، پروژه ها و مقالات در اکثر رشته های تحصیلی جهت کمک به افزایش دانش و پیشرفت علمی دانشجویان و دانش آموزان می باشد، اکثر پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
ضمانت بازگشت وجه
آرشیو موضوعی

علوم پزشکی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

دانلود سورس کد فروشنده دوره گرد به زبان سی پلاس پلاس

موضوع بندی : سی پلاس پلاس چهارشنبه 22 شهریور 1396
دانلود سورس کد فروشنده دوره گرد به زبان سی پلاس پلاس

سورس کد مسئله فروشنده دوره گرد به زبان سی پلاس پلاس کد نویسی و آماده شده است. شما می توانید با پرداخت هزینه اندک این سورس کد را دانلود فرمائید.

مسئله فروشنده دوره گرد (به انگلیسی: Travelling salesman problem، به اختصار: TSP) مسئله ای مشهور است که ابتدا در سده ۱۸ مسائل مربوط به آن توسط ویلیام همیلتون و توماس کرکمن مطرح شد و سپس در دهه ۱۹۳۰ شکل عمومی آن به وسیله ریاضیدانانی مثل کارل منگر از دانشگاه هاروارد و هاسلر ویتنی از دانشگاه پرینستون مورد مطالعه قرار گرفت.

شرح مسئله بدین شکل است

تعدادی شهر داریم و هزینه رفتن مستقیم از یکی به دیگری را می دانیم. مطلوب است کم هزینه ترین مسیری که از یک شهر شروع شود و از تمامی شهرها دقیقاً یکبار عبور کند و به شهر شروع بازگردد.

حالت کلی مساله فروشنده دوره گرد شامل یافتن یک دور همیلتونی برای یک گراف دلخواه راسی با حداقل مسافت پیموده شده است، که هر یال در آن مسافت بین دو راس را نشان می دهد.


مشخصات فایل
ضمانت نامه تمام فایل های موجود در سایت دارای ضمانت بازگشت وجه می باشد. ضمانت نامه
عضویت در پیشرو پروژه
پروژه های مرتبط

شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی