معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی کدهای برنامه نویسی، پروژه ها و مقالات در اکثر رشته های تحصیلی جهت کمک به افزایش دانش و پیشرفت علمی دانشجویان و دانش آموزان می باشد، اکثر پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
ضمانت بازگشت وجه
آرشیو موضوعی

علوم پزشکی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

سورس کد مرتب سازی انتخابی در اسمبلی

موضوع بندی : زبان ماشین اسمبلی چهارشنبه 19 خرداد 1395
سورس کد مرتب سازی انتخابی در اسمبلی

برنامه مرتب سازی به روش انتخابی به زبان ماشین اسمبلی و تحت کامپایلر توربو اسمبلر TASM نوشته شده است.

در این برنامه ابتدا با چاپ پیغام، تعداد اعداد ورودی که قصد مرتب کردن آنها را داریم از کاربر دریافت می شود و سپس به آن تعداد عدد از ورودی دریافت و پس از اتمام مرحله ورود اعداد برنامه به روش الگوریتم مرتب سازی انتخابی اعداد را مرتب و در نهایت در خروجی چاپ می کند.

مرتب سازی انتخابی (selection sort) یکی از انواع الگوریتم مرتب سازی می باشد که جزو دسته الگوریتمهای مرتب سازی مبتنی بر مقایسه است. این مرتب سازی به دلیل سادگی اش قابل توجه است.

نحوه عملکرد الگوریتم مرتب سازی انتخابی : ابتدا کوچکترین عنصر مجموعه اعداد را یافته با اولین عدد جابجا می کنیم. سپس دومین عنصر کوچکتر را یافته با دومین عدد جابجا می کنیم و این روند را برای n-1 عدد اول تکرار می کنیم. در حقیقت در هر مرحله ما لیست خود را به دو بخش تقسیم می کنیم. زیرلیست اول که قبلاً مرتب کرده ایم و سایر اعضای لیست که هنوز مرتب نشده است.


مشخصات فایل
ضمانت نامه تمام فایل های موجود در سایت دارای ضمانت بازگشت وجه می باشد. ضمانت نامه
عضویت در پیشرو پروژه
پروژه های مرتبط

شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی