معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی کدهای برنامه نویسی، پروژه ها و مقالات در اکثر رشته های تحصیلی جهت کمک به افزایش دانش و پیشرفت علمی دانشجویان و دانش آموزان می باشد، اکثر پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
ضمانت بازگشت وجه
آرشیو موضوعی

علوم پزشکی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

سورس کد مرتب سازی درجی اعداد در اسمبلی

موضوع بندی : زبان ماشین اسمبلی چهارشنبه 19 خرداد 1395
سورس کد مرتب سازی درجی اعداد در اسمبلی

برنامه مرتب سازی به روش درجی به زبان ماشین، زبان اسمبلی و تحت کامپایلر توربو اسمبلر TASM نوشته شده است.

در این برنامه ابتدا با چاپ پیغامی تعداد اعداد ورودی که قصد مرتب کردن آنها را داریم از کاربر دریافت می شود و سپس به آن تعداد عدد دریافت و پس از اتمام مرحله ورود اعداد برنامه به روش الگوریتم مرتب سازی درجی اعداد را مرتب و در نهایت در خروجی چاپ می کند.

مرتب سازی درجی (Insertion Sort) یک الگوریتم مرتب سازی ساده بر مبنای مقایسه است. این الگوریتم برای تعداد داده های زیاد، کارآمد نیست و در این موارد، الگوریتم های بهتری مثل مرتب ساز سریع، مرتب ساز ادغامی و مرتب ساز پشته وجود دارد.

این الگوریتم به این صورت عمل می کند که تمام عناصر لیست را یکی یکی برمی دارد و آن را در موقعیت مناسب در بخش مرتب شده قرار می دهد. انتخاب عنصر مورد نظر، اختیاری است و می تواند توسط هر الگوریتم انتخابی، انتخاب شود. مرتب سازی درجی به صورت درجا عمل می کند. نتیجه عمل بعد از k مرحله، حاوی k عنصر انتخاب شده به صورت مرتب شده است.


مشخصات فایل
ضمانت نامه تمام فایل های موجود در سایت دارای ضمانت بازگشت وجه می باشد. ضمانت نامه
عضویت در پیشرو پروژه
پروژه های مرتبط

شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی