معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی کدهای برنامه نویسی، پروژه ها و مقالات در اکثر رشته های تحصیلی جهت کمک به افزایش دانش و پیشرفت علمی دانشجویان و دانش آموزان می باشد، اکثر پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
ضمانت بازگشت وجه
آرشیو موضوعی

علوم پزشکی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

پاورپوینت در مورد نحوه محاسبه ریسک کنترل در حسابداری

موضوع بندی : حسابداری دوشنبه 17 مهر 1396
پاورپوینت در مورد نحوه محاسبه ریسک کنترل در حسابداری

پاورپوینت با موضوع نحوه محاسبه ریسک و خطر کنترل در قالب فایل ppt با 23 صفحه برای دانشجویان رشته حسابداری گردآوری شده است. در ادامه بخش هایی از این پاورپوینت به همراه فهرست مطالب آن را مشاهده خواهید کرد.

خطر حسابرسی

خطر حسابرسی به معنای احتمال ارائه نظر نا مناسب درباره صورت های مالی است. موضوع ارزیابی خطر حسابرسی و تاثیر آن درافزایش قابلیت اعتماد اطلاعات منعکس شده در صورتهای مالی از چنان اهمیتی بر خوردار است که انجمنهای حرفه ای پیشگام چون انجمن حسابداران رسمی آمریکا، انجمن حسابداران خبره انگلستان و ویلز، فدراسیون بین المللی حسابداران وموسسات حسابرسی بزرگ بطور جدی و پیگیر به موضوع خط حسابرسی پرداخته اند .

خطر کنترل

برآورد اولیه: حسابرس پس از کسب شناخت اولیه از سیستمهای حسابدارای و کنترل داخلی، خطر های ذاتی وکنترل را براورد می کند که این براورد اولیه وی را در تشخیص قابلیت حسابرسی واحد مورد رسیدگی یاری می رساند .

برآورد نهایی: در صورت قابل حسابرسی بودن واحد مورد رسید گی حسابرس به آزمون های کنترل می پردازد که می خواهد بر انها اتکا کند. سپس با توجه به نتایج حاصل از آزمون کنترل ودستیابی به اطلاعات بیشتر در طول اجرای کار ممکن است برآورد اولیه از خطر های ذاتی و کنترل را تعدیل کند.

شناخت سیستم های حسابداری و کنترل داخلی وبرآورد خطر کنترل (نهایی)

1- پس از کسب شناخت اولیه از سیستم های حسابداری و کنترل داخلی و تصمیم حسابرس مبنی بر پذیرش و انجام کار، اولین مرحله اجرای عملیات، کسب شناخت کافی از طراحی سیستم های حسابداری وکنترل داخلی و چگونگی اعمال آنهاست.

فهرست مطالب

 • خطر حسابرسی
 • خطر کنترل
  • 1 - برآورد اولیه خطر کنترل
  • 2 - برآورد نهایی خطرکنترل
 • اهداف برآورد اولیه خطر کنترل
 • برآورد اولیه از خطر کنترل طبق جداول
 • شناخت اولیه سیستم کنترل داخلی و برآورد CR اولیه
 • شناخت سیستم های حسابداری وکنترل داخلی و برآورد خطر کنترل (نهایی)
 • ارزیابی سیستم کنترل داخلی چرخه حقوق و دستمزد
 • تعیین خطر کنترل مانده حسابها و گروه معاملات عمده

مشخصات فایل
ضمانت نامه تمام فایل های موجود در سایت دارای ضمانت بازگشت وجه می باشد. ضمانت نامه
عضویت در پیشرو پروژه
پروژه های مرتبط

شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی