معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی کدهای برنامه نویسی، پروژه ها و مقالات در اکثر رشته های تحصیلی جهت کمک به افزایش دانش و پیشرفت علمی دانشجویان و دانش آموزان می باشد، اکثر پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
ضمانت بازگشت وجه
آرشیو موضوعی

علوم پزشکی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

پاورپوینت مدیریت منابع انسانی با اصول مدیریت اسلامی

موضوع بندی : مدیریت چهارشنبه 12 مهر 1396
پاورپوینت مدیریت منابع انسانی با اصول مدیریت اسلامی

پاورپوینت آماده با عنوان مدیریت منابع انسانی با اصول مدیریت اسلامی در قالب فایل ppt با 23 صفحه برای دانشجویان رشته مدیریت در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد گردآوری شده است. در ادامه بخش هایی از این پاورپوینت به همراه فهرست مطالب آن را مشاهده خواهید کرد.

مقدمه

بشریت امانتدار روی زمین هست و فعالیت هایش عبادت است و کار عبادت است واین مهم نیست برای امرار معاش و وابسته بودن روی خودت کار میکنی در واقع ارزش کار در استفاده و لذت بردن از بخشش های خداوند است برای سود رساندن به خودت و جامعه است.

بنابراین اصول اخلاقی کاری در تلاش برای کمال و جستجو برای پاداش در زندگی و بعد از زندگی کردن دنیوی است ومیانه روی و اعتدال راهنمای اصولی است که منابع انسانی با آن هدایت می شود.

میانه روی و اعتدال راهنمای اصولی است که منابع انسانی با آن هدایت می شود همه این اصول در قران مقدس و سنت حضرت محمد حمایت می شود.

قران می گوید

خداوند تغییر نداد وضعیت و حال افراد را مگر خودشان در قلب ها شان تغییر دادند.

مفاهیم اصول مدیریت در منابع انسانی هست که کارکنان نباید مثلا تنبه شوند برای کار های اشتباهی که عمدا انجام نداده اند به جای نتایج اعمال که عامل های خارجی خارج از کنترل ممکن اثر بگذارد و باید پاداش داده شوند یا تنبیه شوند برای هدف ها و عقاید و برنامه ها و استراتژی ها که با قصد و عمدی انجام داده اند.

قران مقدس می گوید ای کسانیکه ایمان اورده اید خیانت نکنید به اعتماد خدا و رسول و کارهایی که به شما واگذار شده و اعتماد شده عمدا سو استفاده نکنید.

اعتماد

اعتماد منجر به مشاوره و تفویض اختیار به کارکنان می شود. رهبر امین و امانتدار کسی است که باید احترام بگذارد به اعتمادی که سرپرستان وزیر دستان به او کرده اند. هر عمل سو استفاده از منابع و سو مدیریت یک تخطی از اعتماد و نقض اعتماد دیده می شود یک سازمان یک امانت است برای کسانی که مالک ان هستند یا کسانی که در ان کار می کنند.

فهرست مطالب

 • اصول اصلی سیستم مدیریت اسلامی
  1. قصد و نیت
  2. همیشه در فکر خدای قادر مطلق باشید (تقوا)
  3. مهربانی و مراقبت در حالی که حضور خداوند احساس می کنی (احسان)
  4. عدالت (عدل)
  5. اعتماد (امانت)
  6. صداقت
  7. وظیفه شناسی و تزکیه خودبا وجدان
  8. درستکاری و صمیمیت و روی عهد بودن (اخلاص)
  9. مشورت (شورا)
  10. شکیبایی: شکیبایی در بالاترین سطح ایمان هست
 • ویژگی های مدیریت معاصر در کشور های عربی
 • مرور ادبیات در مدیریت کشورهای عربی
 • نتیجه

مشخصات فایل
ضمانت نامه تمام فایل های موجود در سایت دارای ضمانت بازگشت وجه می باشد. ضمانت نامه
عضویت در پیشرو پروژه
پروژه های مرتبط

شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی