معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی کدهای برنامه نویسی، پروژه ها و مقالات در اکثر رشته های تحصیلی جهت کمک به افزایش دانش و پیشرفت علمی دانشجویان و دانش آموزان می باشد، اکثر پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
ضمانت بازگشت وجه
آرشیو موضوعی

علوم پزشکی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

دانلود پاورپوینت در مورد کاربردهای انرژی خورشیدی

موضوع بندی : فیزیک پنجشنبه 26 تیر 1399
دانلود پاورپوینت در مورد کاربردهای انرژی خورشیدی

پاورپوینت آماده به عنوان کاربردهای انرژی خورشیدی در قالب فایل ppt با 14 صفحه محتوا برای دانش آموزان و دانشجویان گردآوری شده است. در ادامه بخش هایی از این پاورپوینت به همراه فهرست مطالب آن را مشاهده خواهید کرد. لازم به توضیح است که فایل حاوی تصاویر مختلف جهت شفافسازی موضوع میباشد.

خورشید چیست؟

میزان دما در مرکز خورشید حدود ۱۰ تا ۱۴ میلیون درجه سانتیگراد می باشد که از سطح آن با حرارتی نزدیک به ۵۶۰۰ درجه و به صورت امواج الکترو مغناطیسی در فضا منتشر می شود.

خورشید از گازهایی نظیر هیدروژن (۷۳٫۴۶درصد) هلیوم (۲۴٫۸۵ درصد) و عناصر دیگری تشکیل شده است که از جمله آن ها می توان به اکسیژن، کربن، نئون و نیتروژن اشاره نمود.

تعریف انرژی خورشیدی

منظور از انرژی خورشیدی کلیه انرژی هایی است که مستقیم یا غیر مستقیم ناشی از خورشید است و به طور کلی تمام انرژی های تجدید پذیر را شامل می شود.

فهرست مطالب

  • خورشید چیست؟
  • تعریف انرژی خورشیدی
  • کاربرد های انرژی خورشیدی چیست؟
  • عکس های مربوطه

مشخصات فایل
ضمانت نامه تمام فایل های موجود در سایت دارای ضمانت بازگشت وجه می باشد. ضمانت نامه
عضویت در پیشرو پروژه
پروژه های مرتبط

شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی