معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی کدهای برنامه نویسی، پروژه ها و مقالات در اکثر رشته های تحصیلی جهت کمک به افزایش دانش و پیشرفت علمی دانشجویان و دانش آموزان می باشد، اکثر پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
ضمانت بازگشت وجه
آرشیو موضوعی

علوم پزشکی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

پروژه خواندن و بررسی فایل متنی در زبان اسمبلی

موضوع بندی : زبان ماشین اسمبلی یکشنبه 23 خرداد 1395
پروژه خواندن و بررسی فایل متنی در زبان اسمبلی

پروژه خواندن فایل متنی و برسی آن در زبان برنامه نویسی اسمبلی و تحت کامپایلر emu8086 کد نویسی شده است.

این برنامه فایل متنی موجود در مسیر فایل اجرایی (فایل exe و فایل txt باید در یک پوشه باشند) را باز کرده و سپس کاراکتر به کاراکتر شروع به خواندن می کند.

کار کلی که این برنامه انجام می دهد بررسی و شمارش تعداد جملات، کلمات و کاراکتر های موجود در هر پاراگراف و در نهایت چاپ مقادیر شمارش شده در خروجی می باشد.

برنامه با هر بار خواندن کاراکتر های موجود در فایل باز شده، بررسی می کند که آیا این کاراکتر انتهای یک جمله است (کاراکتر های مثل ! . ?) و یا انتهای یک کلمه می باشد (کاراکتر فاصله space) و... و اگر جواب مثبت بود یک مقدار به متغییر مورد نظر که در ابتدای برنامه تعریف شده و مقدار صفر را به خود اختصاص داده اند اضافه می کند و در نهایت پس از اتمام کار خواندن فایل اقدام به چاپ این مقادیر با پیغام مناسب می کند.


مشخصات فایل
ضمانت نامه تمام فایل های موجود در سایت دارای ضمانت بازگشت وجه می باشد. ضمانت نامه
عضویت در پیشرو پروژه
پروژه های مرتبط

شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی