معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی کدهای برنامه نویسی، پروژه ها و مقالات در اکثر رشته های تحصیلی جهت کمک به افزایش دانش و پیشرفت علمی دانشجویان و دانش آموزان می باشد، اکثر پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
ضمانت بازگشت وجه
آرشیو موضوعی

علوم پزشکی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

پروژه گرافیک کامپیوتری دوربین کنترل سرعت

موضوع بندی : گرافیک کامپیوتری چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395
پروژه گرافیک کامپیوتری دوربین کنترل سرعت

این برنامه با زبان ++C و در محیط ویژوال استدیو و با استفاده از کتابخانه opengl نوشته شده است. 3 ماشین به رنگ های قرمز (ماشین شماره یک) سبز (شماره دو) و آبی (شماره سه) به وسیله تابع تعریف شده car ترسیم می شوند که آن تابع هم از 3 تابع کوچک تر و جزئی تر رسم مثلث، تابع رسم مستطیل (یا مربع) و تابع رسم دیسک (یا دایره) تشکیل می شود.

این سه ماشین به صورت متناوب از سمت چپ صفحه نمایش با سرعت تصادفی که توسط تابع rand تولید و به آن ها نسبت داده می شود شروع به حرکت می کنند و از سمت راست صفحه نمایش خارج می شوند و  سپس دوباره به موقعیت اولیه خود یعنی سمت چپ صفحه نمایش بر می گردند (با سرعت تصادفی ایجاد شده جدید).

طبق تعریف داخل برنامه اگر سرعت هر کدام از سه ماشین از 140 تا بیشتر بود (این سرعت داخل برنامه قابل تغییر می باشد) دوربین کنترل سرعت به مدت 3 ثانیه تاخیر در نمایش برنامه ایجاد می کند و علاوه بر نمایش سرعت آن ماشین متخلف بر روی خودش (به رنگ خودش) چراغ سبز دوربین نیز به رنگ قرمز در می آید .

لازم به توضیح است با زدن کلید Esc توسط کاربر برنامه خاتمه می یابد .

موضوعات کار شده در این برنامه : رسم اشکال هندسی ساده در opengl (مستطیل، مربع و دایره)، تولید اعداد تصادفی، چاپ پیغام در صفحه و حرکت اشکال در برنامه می باشد.

این برنامه علاوه بر کدهای اصلی داکیومنت 8 صفحه ای به صورت فایل word را دارد که شامل توضیحات کامل در مورد کدهای برنامه و توابع استفاده شده در آن می باشد.


مشخصات فایل
ضمانت نامه تمام فایل های موجود در سایت دارای ضمانت بازگشت وجه می باشد. ضمانت نامه
تصاویر مربوط به پروژه
عضویت در پیشرو پروژه
پروژه های مرتبط

شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی