معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی کدهای برنامه نویسی، پروژه ها و مقالات در اکثر رشته های تحصیلی جهت کمک به افزایش دانش و پیشرفت علمی دانشجویان و دانش آموزان می باشد، اکثر پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
ضمانت بازگشت وجه
آرشیو موضوعی

علوم پزشکی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

پایان نامه بررسی عوامل موثر بر هویت اجتماعی زنان یک شهر

موضوع بندی : علوم اجتماعی چهارشنبه 1 بهمن 1399
پایان نامه بررسی عوامل موثر بر هویت اجتماعی زنان یک شهر

پایان نامه اخذ درجه کارشناسی با عنوان بررسی عوامل مؤثر بر هویت اجتماعی زنان یک شهر در قالب فایل ورد قابل ویرایش با 83 صفحه برای دانشجویان رشته های علوم اجتماعی و سایر علاقه مندان گرداوری شده است. در ادامه بخش هایی از این پایان نامه و پروپوزال به همراه فهرست مطالب آن را مشاهده خواهید کرد.

لازم به توضیح است که این پایان نامه به صورت کاملا استاندارد و بر طبق اصول پایان نامه نویسی برای اخذ مدرک کارشناسی گرداوری شده است.

بیان مسئله

من کیستم؟ از کجا آمده ام؟ سرانجامم چه خواهد شد؟ زندگی چیست؟ چه جایگاهی در آن دارم؟ و ... اینها سؤالاتی هستند که بسیاری از افراد در گذار از مراحل مختلف زندگی با آن مواجه می شوند با پاسخگویی به همین سؤالات است که شاکله هویت فرد شکل می گیرد و هویت در زمینه ها و ابعاد مختلفی اززندگی یک انسان شکل می گیرد پس هدف اصلی ما در این پژوهش این است که بفهمیم هویت واقعی زنان شهر میانه چیست و چه عواملی بر هویت اجتماعی آنان تأثیر می گذارد؟

مبحث هویت یا تلاش برای پاسخگویی به پرسش من کیستم از آغاز بشریت ذهن انسان را به خود مشغول داشته است. منظومه واژگان هویت در طیفی از آثار متفکران انعکاس یافته است. از فلسفه به عنوان مادر علوم( چه از نظر قدمت، چه از نظرعمق و چه از نظر گستره تأملات ) گرفته تا زبان-شناسی و ادبیات و علوم اجتماعی.

واژه هویت از لحاظ لغوی از واژه identitas مشتق شده است و به دو معنای ظاهراً متناقض به کار می رود 1 - همسانی و یکنواختی مطلق 2- تمایزی که در بر گیرنده ثبات و تداوم در طول زمان است. گر چه این دو معنا متناقض و متضاد به نظر می رسند اما در اصل به دو جنبه اصلی و مکمل هویت معطوف می باشند گر چه اکثریت قریب به اتفاق نظریه-پردازان هویت بر سر دو معنای نام برده از هویت اتفاق نظر دارند اما هنوز به توافقی درباره کاربرد آن نرسیده اند...

هویت اجتماعی (ریچارد جنکینز)

هویت اجتماعی خصلت یا خصیصه همه انسان ها به عنوان موجودات اجتماعی است و از این لحاظ سرچشمه معنا و تجربه برای مردم است و می توان بر این امر صحه گذاشت که هویت ساخته می-شود از نظر جنکینز هویت اجتماعی یک بازی است که در آن رودررو بازی می شود.

هویت اجتماعی درک ما از این مطلب است که چه کسی هستیم و دیگران کیستند و از آن طرف درک دیگران از خودشان و افراد دیگر چیست. از این رو هویت اجتماعی نیز همانند معنا ذاتی نیست و محصول توافق و عدم توافق است و می توان در باب آن نیز به چون و چرا پرداخت (جنکینز،2002 )...

فهرست پایان نامه

 • فصل اول : کلیات تحقیق
  1. مقدمه
  2. بیان مسئله
  3. ضرورت و اهمیت تحقیق
  4. اهداف تحقیق
 • فصل دوم : پیشینه تحقیق و مبانی نظری
  1. مقدمه
  2. مبانی نظری
  3. پیشینه تحقیق در جهان
  4. پیشینه تحقیق در ایران
  5. مدل مفهومی تحقیق
  6. مدل تجربی تحقیق
 • فصل سوم : روش شناسی تحقیق
  1. مقدمه
  2. روش تحقیق
  3. تکنیک تحقیق
  4. ابزار جمع آوری اطلاعات
  5. جامعه آماری
  6. حجم نمونه
  7. شیوه نمونه گیری و واحد تحلیل
  8. روایی و پایایی
  9. روش تجزیه و تحلیل دادهها
  10. تعاریف و سنجش متغییرها
 • فصل چهارم : تجزیه و تحلیل داده ها
  1. مقدمه
  2. توصیف دادهها
  3. توزیع پاسخگویان بر حسب متغیر وابسته
  4. تحلیل دو متغیرهها
  5. تحلیل چند متغیره
 • فصل پنجم : بحث و نتیجه گیری
  1. مقدمه
  2. بحث و نتیجه گیری
  3. محدودیت های تحقیق
  4. پیشنهادات تحقیق

مشخصات فایل
ضمانت نامه تمام فایل های موجود در سایت دارای ضمانت بازگشت وجه می باشد. ضمانت نامه
عضویت در پیشرو پروژه
پروژه های مرتبط

شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی