معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی پروژه ها، مقالات و پایان نامه های دانشجویی و تحقیق و پژوهش های دانش آموزی در اکثر رشته ها می باشد، تعدادی از پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
آرشیو موضوعی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

مقالات و پروژه های رشته مدیریت

موضوع بندی : مدیریت دوشنبه 24 دی 1397
دانلود پایان نامه تاثیر جابجایی مدیران ارشد رشته مدیریت دولتی
جابجایی مدیریت از جمله مباحث مناقشه برانگیز در حوزه دانش مدیریت است. سازمان‌های دولتی با مشکل جابجایی مدیریت مواجه هستند و پست‌های مدیریتی دست به دست میشود که ممکن است بر عملکرد سازمان تاثیر داشته باشد. هدف این تحقیق به مطالعه تاثیر جابجایی مدیران ارشد بر عملکرد سازمانی شهرداری های کشور از دیدگاه کارکنان میباشد.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 20000 تومان
موضوع بندی : مدیریت چهارشنبه 10 آبان 1396
پاورپوینت مدیریت عملکرد، راهنمای ارزیابی و بهبود عملکرد کارکنان
پاورپوینت با موضوع مدیریت عملکرد در قالب فایل ppt با 83 صفحه برای دانشجویان رشته مدیریت و علاقه مندان گردآوری شده است. در این پاورپوینت موضوعاتی همچون مدیریت و رهبری، نظریه نقشهای مدیریتی، خلاقیت مدیران، مدیریت موفق و مؤثر، برنامه ریزی، سازماندهی، مدیریت شعملکرد، تغییر و تحول در مدیریت و ... مورد بررسی قرار گرفته است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 5000 تومان
موضوع بندی : مدیریت شنبه 22 مهر 1396
پروژه تحقیقاتی با موضوع بهره وری منابع انسانی رشته مدیریت
مقاله با عنوان بهره وری منابع انسانی در قالب فایل ورد 257 صفحه ای برای دانشجویان رشته مدیریت و علاقه مندان گرد آوری شده است. این مقاله شامل 23 فصل با موضوعات پیرامون بهره وری منابع انسانی از جمله مدیریت پاداش، سرمایه اجتماعی و جنسیت در محیط کار، مدیریت منابع انسانی در عرصه جهانی، انواع پرداختهای تشویقی، تاثیر فناوری اطلاعات بر مدیریت منابع انسانی و ... می باشد.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 7000 تومان
موضوع بندی : مدیریت پنجشنبه 13 مهر 1396
گزارش کارآموزی در شرکت رنگ سازی گاما تینر
گزارش کارآموزی با عنوان رنگ سازی در شرکت گاما تینر در قالب فایل ورد 83 صفحه ای برای دانشجویان رشته مدیریت صنعتی و شیمی گردآوری شده است. در این پروژه کارآموزی به بررسی مباحثی همچون آسیاهای مورد مصرف در صنعت رنگسازی، عملیات رنگسازی، شرح فرآیند رنگسازی،رنگدانه ها،حلال ها، فیلتراسیون، خشک کردن، خرد کردن و آسیاب کردن در صنعت رنگ سازی پرداخته شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان
موضوع بندی : مدیریت چهارشنبه 12 مهر 1396
مقاله ارزیابی عملکرد مدیران و کارکنان با کارت امتیازی متوازن
مقاله آماده با عنوان ارزیابی عملکرد مدیران و کارکنان با استفاده از کارت امتیازی متوازن (BSC) در قالب فایل ورود 27 صفحه برای دانشجویان رشته مدیریت گردآوری شده است. در این مقاله مباحثی همچون : ضرورت و اهمیت ارزیابی عملکرد، کارت امتیازی متوازن، چالش های اجرایی، الگوهای متداول ارزیابی عملکرد سازمان ها و دستگاه ها مورد بررسی قرار گرفته است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 3000 تومان
موضوع بندی : مدیریت چهارشنبه 12 مهر 1396
پاورپوینت مدیریت منابع انسانی با اصول مدیریت اسلامی
پاورپوینت آماده با عنوان مدیریت منابع انسانی با اصول مدیریت اسلامی در قالب فایل ppt با 23 صفحه برای دانشجویان رشته مدیریت در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد گردآوری شده است. در پاروپوینت ابتدا اصول اصلی سیستم مدیریت اسلامی بررسی و سپس به ویژگی های مدیریت معاصر در کشورهای عربی پرداخته شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 4000 تومان
موضوع بندی : مدیریت شنبه 1 مهر 1396
مقاله آماده با عنوان بررسی تاثیر انگیزه در مدیریت
مقاله با عنوان تاثیر انگیزه در مدیریت در قالب فایل ورد 32 صفحه ای برای دانشجویان رشته مدیریت و علاقه مندان گردآوری شده است. در این مقاله ابتدا در مورد تعاریف اولیه انگیزه و تحولات تاریخی آن بحث شده است و سپس به بررسی مدل های مختلف انگیزشی، تئوری ها و نظریه های مرتبط پرداخته است و در پایان نیز به چند نمونه ایرانی تحقیقات در این زمینه اشاره شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 3000 تومان
موضوع بندی : مدیریت دوشنبه 15 آذر 1395
دانلود رایگان مقاله و تحقیق با عنوان مدیریت
مقاله با عنوان مدیریت در 7 صفحه با قالب فایل ورد به صورت کاملا رایگان آماده دانلود می باشد.تعریف مدیریت : تاکنون، تعاریف متعددی برای مدیریت، ارائه شده است. برخی از مهمترین تعاریفی که ارایه شده، به قرار زیر است:هنر انجام امور به وسیله دیگران، فرآیندی که طی آن تصمیم گیری در سازمان ها صورت می پذیرد

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 0 تومان
موضوع بندی : مدیریت شنبه 6 آذر 1395
دانلود تحقیق و مقاله با عنوان مدیریت عملیات
مدیریت عملیات (Operations management)، حوزه ای از مدیریت در ارتباط با طراحی و مدیریت محصولات، فرآیندها، خدمات و زنجیره تامین است. هدف آن دستیابی، توسعه و استفاده از منابع و مواد اولیه، به منظور دستیابی به کالاها یا خدمات موردنیاز مشتریان یک کسب و کار است

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 1500 تومان
موضوع بندی : مدیریت پنجشنبه 4 آذر 1395
دانلود تحقیق با عنوان نقطه سر به سر در مدیریت تولید
به طور کلی نقطه ی سر به سر (break even point) نقطه ای است که در آن درآمدها با هزینه ها برابر است و این نقطه نشان می دهد که یک سرمایه گذاری چه زمانی می تواند به سود برسد. نقطه ی سر به سر را می توان به صورت برابری فروش و هزینه یا برابری ورودی ها و خروجی ها بیان کرد که همگی یک معنا دارند و به هر شکل در نقطه ی سر به سر نه سودی وجود دارد و نه زیانی.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 3000 تومان
شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی