معرفی سایت
سایت پیشرو پروژه حاوی پروژه ها، مقالات و پایان نامه های دانشجویی و تحقیق و پژوهش های دانش آموزی در اکثر رشته ها می باشد، تعدادی از پروژه های موجود به صورت رایگان و تعدادی هم بعد از پرداخت هزینه (بنا به درخواست ارسال کننده پروژه!) در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
آرشیو موضوعی

نمونه سوالات

آخرین پروژه های سایت
محبوب ترین پروژه های سایت

تحقیق، پروژه و پاورپوینت های رشته مهندسی مکانیک

موضوع بندی : مکانیک چهارشنبه 8 آبان 1398
مقاله، پاورپوینت و گزارش کارآموزی طراحی آسانسور
مقاله و پاورپوینت آماده با موضع طراحی و راه اندازی آسانسور مناسب برای دانشجویان رشته مکانیک و علاقه مندان که شامل دو فایل ورد مقاله و گزارش کارآموزی به ترتیب 96 و 38 صفحه و همچنین فایل پاورپوینت ارائه مطلب مقاله طراحی آسانسور با 116 صفحه میباشد.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 12000 تومان
موضوع بندی : مکانیک یکشنبه 6 خرداد 1397
دانلود پاورپوینت آماده معرفی انواع سیستم های ترمز در خودروها
پاورپوینت با موضوع معرفی انواع سیستم های ترمز در خودرو به صورت فایل پی پی تی 25 صفحه ای ویژه دانشجویان مکانیک خودرو آماده شده است. در این پاورپوینت علاوه بر معرفی انواع سیستم های ترمزگیری خودرو (از قبلی سیستم ABS، سیستم ESP، سیستم EBD، سیستم ASR) هدف آنها، طرز کار، ویژگی، مزایا و معایب آنها نیز بررسی شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 3000 تومان
موضوع بندی : مکانیک یکشنبه 6 خرداد 1397
دانلود پاورپوینت آماده درباره ماشین های میکرومیلینگ
پاورپوینت آماده با موضوع ماشین های میکرومیلینگ در قالب فایل ppt با 24 صفحه برای دانشجویان رشته های مکانیک و علاقه مندان گردآوری شده است. در این پاورپوینت درباره مباحثی همچون فرآیندهای میکرو میلینگ، ابزار میکرو میلینگ، ایجاد پیلیسه در میکرو میلینگ، کاربردهای میکرومیلینگ و دیگر مباحث مرتبط بحث و بررسی شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود
قیمت : 3000 تومان
شماره تماس جهت پشتیبانی از فایل های خریداری شده سایت : 912-8484-0914 قره داغی